Jooga anatoomia

„Jooga anatoomia“ pakub suurima hulga värviliste anatoomiliste illustratsioonide ja süvitsi mineva informatsiooniga sügavamat arusaama nii iga liigutuse kui ka jooga enese struktuuridest ja põhimõtetest.

Hingamisest seisuasenditeni ja keha ümberpööramiseni: näete, kuidas eri lihased liigeste liikumisele reageerivad, kuidas asendi muutmine võib seda tõhusamaks või ebatõhusamaks muuta ning kuidas lülisammas, hingamine ja kehaasendid on kõik fundamentaalsel tasandil ühendatud.

Ükskõik, kas te alles alustate oma teekonda või olete joogaga juba aastaid tegelenud, „Jooga anatoomiast“ saab hindamatu abivahend, mis võimaldab teil iga liigutust täiesti uues valguses näha.

„Jooga anatoomia“ näol on autorid Leslie Kaminoff ja Amy Matthews – mõlemad rahvusvaheliselt tunnustatud eksperdid ning anatoomia, hingamise ja kehaga töötamise õpetajad – loonud põhilise infoallika nii joogapraktiseerijatele, instruktoritele kui ka lihtsalt entusiastidele.

***


""Raamatut soovitaks lugeda nii joogaga tegelejatel kui ka õpetajatel, õpilastel, treeneritel ja sportlastel. Raamatut on põnev lugeda, sest sisu on kergelt mõistetav ja kujundite kaudu paljudele arusaadav. Omandades juurde uusi teadmisi paraneb sinu harjutuste sooritamise tehnika. Meeldivat lugemist ja nauditavaid treeninguid!""

Inga Neissaar

Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna spordipedagoogika ja treeninguõpetuse instituudi õppejõud, sporditeadustemagister, MyFitness Tartu treeningute juht ja Ashtanga jooga harrastaja.""Jooga anatoomia"" on ülimalt hea raamat avardamaks inimeste ettekujutust keha liikumisvõimalustest. Klassikalise anatoomia tundjad saavad oma teadmisi edasi arendada, leides raamatus oma teadmistele reaalseid rakendusi. Anatoomia õppijad saavad raamatust toetust mõistmaks anatoomiaalaste teadmiste vajalikkust praktilises liikumisharrastuses ning joogaharrastajad rikastavad oma teadmisi inimkeha ehituse ja talitluse looduslikust ratsionaalsusest.

Meeli Roosalu

Filosoofia doktor, PhD, TLÜ Terviseteaduste ja Spordi Instituudi anatoomia lektorKaminoffi ""Jooga anatoomia"" on jooga õppijatele ja õpetajatele hindamatuks abivahendiks. Autor esitab loogilise anatoomilise põhjenduse ja seletuse mitmetele jooga saladustele, mis paistavad olevat sageli tundmatud ka massikultuuristunud lääne joogas. Põhirõhk on hingamisel ja füüsilisel asendil kui hingamise toetajal või suunajal. Anatoomiline detailsus annab võimaluse enda sügavamaks tundmaõppimiseks jooga vahendeid kasutades – siin on ""Jooga anatoomia"" hindamatuks abiliseks. Soovitaksin raamatut soojalt kõigile tõsistele joogahuvilistele. Samas meenutaks, et raamat ei saa olla jooga õppimisel põhivahendiks. Jooga õppimine on traditsiooniliselt tuginenud alati kontaktile õpilase ja õpetaja vahel. Andres Adamson, joogaõpetaja"
Доставка: 7-14 рабочих дней
Kоличество
23,95 €
Apollo Club price: 22,75 €
Наличие в магазинах
 • Kод продукта: 1918833
 • Штрихкод: 9789949948833
 • Дата введения статьи: 30 дек. 2013 г.
 • Aвтор: Leslie Kaminoff, Amy Matthews
 • Издательство: Helios Kirjastus OÜ
 • Год: 2017 / 2019
 • Формат Книги: Mягкоя обложкa
 • Cтраницы: 288
 • Pазмеры: 240x170
 • Отредактировано: Andres Adamson, Meeli Roosalu
 • Tõlkinud: Kristiina Kõrvas

Последние отзывы

Средняя оценка missing (0 всего проголосовавших)
5 звезд 0
4 звезд 0
3 звезд 0
2 звезд 0
1 звезд 0
Поделитесь своими мыслями с другими клиентами
Добавить в корзину...
Adding to Wishlist...
Закрыть
Это поле обязательно для заполнения.
Please enter 2 or more characters.
Это поле обязательно для заполнения.
Please enter 2 or more characters.
First name is not valid.
This is not an email address.
Email address is required.
This email is already registered.
This is not an email address.
Это поле обязательно для заполнения.
Это поле обязательно для заполнения.
Это поле обязательно для заполнения.
Это поле обязательно для заполнения.
Enter a valid password.
Пожалуйста, введите 6 или более символов.
Please enter 16 or less characters.
Passwords are not same.
Isikukood/reg nr. puudub.
Reg nr. puudub.
Firma nimi puudub.
There is already an account with this personal/company code
Invalid Estonian personal code
Это поле обязательно для заполнения.
Birthday field is not valid.
Email, identification code or password is wrong.