Kovisiooni käsiraamat

Kolleegidevaheline coaching
0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
24,65 €
Обычная цена: 25,95 €
Наличие в магазинах
Kovisiooni võib kirjeldada kui kolleegidega koos õppimist ja lahenduste leidmist. Käsiraamat jagab lugejatele „tööriistu“, mis on kasutatavad gruppides ja meeskondades.
Kokku on kirjeldatud 16 mudelit, mida järgides saate tõhusalt ja süsteemselt lahendada aktuaalseid väljakutseid, õppida õnnestumistest ning püstitada eesmärke ja läbitöötada nende saavutamise teekond.
Lisaks on raamatus näiteid ja nõuandeid, millega arvestada grupiprotsesside juhtimisel. Põhjalikult on välja on toodud coachinguga seotud oskused – kohalolu, kuulamine, õppimise soodustamine, vastutuse võtmine, küsimuste esitamise kunst. Leiate siit ideid, kuidas kovisioonigruppe käivitada.
Käsiraamatu sihtgrupp:
1)    Inimesed, kelle töö on seotud inimeste aitamisega ja/või keeruliste olukordadega
Näiteks sotsiaal-, haridus- ja tervishoiuvaldkonna spetsialistid, õpetajad, psühholoogid, nõustajad, personalijuhid, koolitusjuhid, müügipersonal, teeninduspersonal jpt.
2) Juhid
Juhid leiavad raamatust metoodikaid, mis võimaldavad välja tuua meeskonnas inimeste tarkust ja kogemusi ning leida üheskoos lahendusi. Saadud teadmisi saavad juhid rakendada nii koosolekutel kui vestlustel oma meeskonnaliikmetega.Доставка 1-3 рабочих дня
24,65 €
Обычная цена: 25,95 €
Наличие в магазинах