Kristall Ruumilõhnastaja Vivin Pandora - Roosa kvarts

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
31,30 €
Обычная цена: 32,95 €
Наличие в магазинах
Kristall lõhnastaja sobib suurepäraselt meele ja emotsioonide rahustamiseks. Vivin kristall lõhnastaja on ainulaadne, see ühendab endas kristallide tervendavat jõudu ja aroomiteraapiat. Kristall lõhnastaja sobib kodu, kontorit või mis tahes ruume kaunistama.

Roosa kvarts on peamine südamekeskuse ja armastusekivi. On puhta tingimusteta armastuse kristall, toob su ellu armastust, harmooniat ja õnnetunnet.

Pandora Müstiliselt vürtsine parfüüm, milles peituv sügavus üllatab sind ikka ja jälle.

1. Aseta kivid klaasi – endale meelepärasel viisil.
2. Tilguta lõhna – Tilguta 5-10 tilka parfüümi kristallidele, olenevalt kui tugevat lõhna sa soovid.
3. Naudi aroomi – Tilguta lõhna lisaks, kui lõhn hakkab kaduma. Kui soovid vahetada lõhna, siis leota kive puhtas vees 2-3 tundi, kuivata kivid ja tilguta uus lõhn kuivadele kividele.

Roosa kvarts on peamine südamekeskuse ja armastusekivi. On puhta tingimusteta armastuse kristall, toob su ellu armastust, harmooniat ja õnnetunnet. Annab lootust ja usku, ravib hingehaavu ja leevendab stressi ning kiirgavad kogu ümbritsevasse ruumi. Emotsioonide tervendajana kujundab su tundemaailma pehmemaks ja avatumaks. Väga tugeva rahustava kivina tasakaalustab emotsioone ja tundeid. (Kõik mis vajalik uudseks aroomiteraapiaks), mida saab kividele kanda, et need eraldaksid meelidvat aroomi.
Доставка 1-3 рабочих дня
31,30 €
Обычная цена: 32,95 €
Наличие в магазинах