Külluse ja armastuse sagedus

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
14,99 €
-47%
Обычная цена: 28,55 €
Наличие в магазинах
Kui sul on tunne, et sa pidevalt jahid kättesaamatuid vikerkaari või tähtsaid asju, kuid kätte ei saa midagi sellist, mis lisaks sinu elule tähendusrikkust, siis see raamat võib muuta sinu elu.

Kõik on energia, mis võngub mingil sagedusel. Sagedusi on mitmeid, nende hulgas külluse sagedus, armastuse sagedus ja puuduse sagedus. Nagu raadio ei saa samaaegselt mängida kaht erinevat kanalit (mis on erinevatel sagedustel), ei saa ka sina puuduse sagedusel olles kogeda külluse sagedusega kaasnevaid õnnistusi. Kui sinu isiklikus reaalsuses valitseb hetkel pigem puudus kui küllus, siis selle üheks põhjuseks on ilmselt see, et sa oled olnud häälestunud puuduse sagedusele, kus domineerivad hirm, mure, kritiseerimine, ebakindlus ja süütunne.

Hea on teada, et isegi kui sulle tundub, et sulle on „saatuse poolt määratud“ elada puuduses, ei ole lootusetuid olukordi ega pöördumatuid protsesse. Kõik on võimalik. Muutes oma vibratsiooni ja valides häälestuda külluse ja armastuse sagedusele, muudad oma elu ning isiklikku reaalsust.

See raamat ei ole õpetus rahategemisest, vaid küllusliku elu elamise kunstist. See juhendab teadvustama ja vabastama blokeeringuid, et külluse energia saaks sinu isiklikus reaalsuses voolata senisest veelgi vabamalt. Nende kaante vahel on hulgaliselt tõhusaid harjutusi, tehnikaid ja meditatsioone, mis avardavad teadlikkust, loovad suuremat selgust ja aitavad eneses üles leida selle, mis päriselt on oluline.

Raamatus on muuhulgas juttu sellest, kuidas on seotud küllus südamest leviva elektromagnetvälja, toroidvälja ja fraktaalidega. Samuti sellest, milline mõju on DNAle armastusel ja hirmul. Selles raamatus olevad õpetused aitavad sul jõuda olukorda või seisundisse, kus sinu sees on segu sisemisest rahust, armastusest, tänulikkusest, õnnetundest ja iseenda väärtustamisest ükskõik millise oma eluaspekti peale mõeldes. Ning lisaks sellele on sul hea tervis, armastavad suhted, rahuldust pakkuv töö, vajalikul hulgal ressursse ja võime väljendada oma potentsiaali loomingulisel moel osapoolte kõrgeimaks hüvanguks.
*******
Tagasiside raamatu kohta:

Väärtuslik abimees teadvustamaks, et hea olemine ja sisemine tasakaal, mille väljenduseks küllusetunde kogemine ehk tunne „kõik on ka praegu hästi ja minna saab vaid paremaks“, algab iseendast. Ümbritsevas kesk¬konnas häirivad teemad on reeglina meie enda sisemine peegeldus. Nende lahendamiseks tuleb võtta enda jaoks aega. Vastused peituvad meis endis, kuid kiires igapäevarütmis unustame võtta aega dialoogiks iseendaga. Mõt¬lemapanev ja virgastav lugemine, kus faktipõhine info on mõnusalt seotud praktiliste soovituste ja meditatsioonidega.
Raamat, mille sisuga tutvumiseks tuleb võtta aega ja ka loetuna jätta öökapile meeldetuletuseks – võta aega, iga päev!

Kaira Kivi
Saare Golfi turundusjuht
*******

Olen lugenud mitmeid eneseabi raamatuid just sellel eesmärgil, et oma elu seada nimelt külluse radadele. Ma ei osanud seda siiani nimetada paremini kui saamine edukaks, kus ma ei pea elama ots otsaga kokku tulemise märgi all. Olen teinud või kasutanud siiamaani erinevaid võimalusi, nagu ees¬märgistamine, unistuste tahvel, unistuste raamatud, elu planeerimine, loo-bumine asjadest, mis mulle head ei tee jne. Kuid nendega on olnud üks aga, mida ma siiani ei taibanud, see on vibratsioonid, millest selles raamatus detailselt lugeda saab. Miks vibratsioon mind nüüd kõnetama hakkas, on just seetõttu, et ma olen tundud seda miskit (“kõrgel võnkel vibratsiooni”) mitmel korral ja viimati eelmisel aastal, kui ma väga soovisin autot, mille loosimises ma osalesin. Olin siis kõik oma oskused, mida teadsin, mängu pannud. Ma tundsin midagi imelikku, mida ma ei osanud senini kirjel¬dada. Sel päeval, kui otse eetris loosimine toimus, muutus mu keha imeli¬kuks: tundsin surinat, vibratsiooni vms.
Esimene kõne ei tulnud mulle ja see, kes ei vastanud, jäi võidust ilma, mille peale muutusin veel ärevamaks. Ja siis telefon helises, mu käed väri¬sesid vastu võttes, ja seda, kuidas ma telefoni otsas olin, võib ette kujutada.
Tänu raamatule „Külluse sagedus“ pöördusin jälle tagasi mediteerimise juurde ja paari nädala jooksul 20 minutit mediteerida tundub juba lühike¬seks ajaks jäävat. Miks ma pöördusin mediteerimise poole tagasi, tulenes nüüd taipamisest, et mediteerimine ei ole vaid “om” ja muu säärane, vaid sõna otseses mõttes endaga tegelemine vaimsel tasandil. Neid õpetusi järgi¬des, mida ma lugesin, on seda motiveeriv teha, kuna tean, mida ja milleks ma teen. Ja millega ma nüüd tugevasti pean tegelema, on ei ütlemine, mida ma siiani ei ole osanud ega julgenud alati teha ja seetõttu upun töösse. Eks aeg näitab selle raamatu päris võimu siis, kui minuga midagi juhtuma hak¬kab. Selles toodud ülesandeid on kindlasti soovitatav esialgu endale välja kirjutada ja hommikul või muul sobival ajal teha. Soovitan soojalt raama¬tut neile, kes on otsimas teed muutuste suunal.
Edu ja jõudu sulle ning tänud selle hea võimaluse eest!

Tanel Ojala
Terviseraadio.ee toimetaja, tervisekonverentsi korraldaja, Meravita ehk AS Medical Pharmacy Groupi kommunikatsioonijuht ja Ettevõtlusraadio.ee toimetaja
*******

Tere Kreet!
Kõigepealt pean sind tänama, et valisid mind oma käsikirja lugema. Elekt¬riinsenerina tundus, et sa olid kirjutanud selle raamatu just mulle. Jah, ma tean, et see on osapoolte kõrgemaks hüvanguks. Olen hakanud avastama enda jaoks biovälja, mis on ka vibratsioon, seega oli lugemine eriti nau¬ditav üha kasvava sagedusega. Kui leidub soov õppida, leidub ka õpetaja. Raamatud jõuavad meieni sobival ajal ja põhjusega.
Kõik füüsikat puudutav ja teaduslikud faktid haakusid hästi meheliku loogikaga. Kuna elame tihti oma loodud illusioonis, siis oli väga hästi reaal¬susesse toov madala ja kõrge vibratsiooni sümptomite loetelu. Veel leidus tunnusjooni mõlemas loetelus. Ometi on tuntav isiklik edenemine pare¬muse suunas. Huvitav on see, et lugedes tundub kõik kirjutatu saamaks minu omaks justkui oleks varem kõike seda juba kuulnud. Võibolla ongi kõik info meie sees või ühisväljas olemas. Ja selle eest eriti suur tänu, et sa selle välja oled toonud.
Mulle meeldis väga ka harjutus “Küllus või armastus”. Loomulikult kipume valima, kui on küsitud kumma sa valid. Nüüd harjutan end kõike rohkem vastu võtma nagu multifilmis “Pontu Pitsul külas” küsiti, et kas soovid vorsti või pasteeti ja vastus oli, et “ikka kõike rohkem”.
Mis saab veel paremaks minna üha kasvava teadlikkusega?
Ma tänan! Ma tänan! Ma tänan sind!

Tervitades,
Tiit Annus
Elektriinsener
*******

Tere Kreet!
Suured tänud sulle „Külluse sagedus“ käsikirja eest. Sa saatsid selle täitsa õigel hetkel mu ellu. Mul oli pikka aega selline tunne, et tammun paigal. Nagu ei leiaks seda õiget ust, kust kaudu välja pääseda. Lugedes käsikirja mõistsin, miks ma end nii kehvasti tundsin. Minu ülereageerimine ja asjade võtmine isiklikult ning ohvrirolli kinnijäämine – sellega andsin ära oma väe ning madaldasin oma vibratsiooni. Aitäh kallis Kreet, meeldetuletuse eest, et ennekõike oleme me ise vastutavad oma elu, tervise, tunnete ja valikute eest. Nii, kui ma olin otsustanud olla Tänulikkuse, Armastuse, Andestuse ja Külluse lainel ning tulla välja ohvrirollist, leidsin lõpuks õige ukse :)

Kallistan,
Leida Raamat
Massöör
Доставка 1-3 рабочих дня
14,99 €
-47%
Обычная цена: 28,55 €
Наличие в магазинах