Kunst abiks lapse ja noore mõistmisel

Kunstiteraapia põhimõtted abiks lapsevanemale ja lastega töötavale spetsialistile
0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
29,40 €
Обычная цена: 30,95 €
Наличие в магазинах
Kõik lapsed joonistavad, mõned rohkem, mõned vähem. Kuid kas joonistus, mõni muu lapse poolt valmistatud kunstiteos, kogu tegevuse protsess ja lapse lugu kannavad endas sügavamat informatsiooni?

"Kunst abiks lapse ja noore mõistmisel" on mõeldud lapsevanemale ja lapsega töötavale spetsialistile eesmärgiga pakkuda kunstilist tegevust kasutades uusi võimalusi laste ja noortega kontakti loomisel, nende tundma õppimisel, murede ja probleemide käsitlemisel ning lahendamisel.

Raamatus on toodud kunstilise tegevuse läbiviimise ja analüüsimise põhimõtted ning kunstitööde analüüsimise formaalsed näitajad. Antud raamat sisaldab rohket näitlikku materjali, mille abil on võimalik aimu saada kunstiliste tegevuste võimalustest laste ja noorte toetamise eesmärgil.

Kuigi käesolev raamat ei ole mõeldud käsiraamatuna kunstiteraapia seansi läbiviimiseks ilma psühhoteraapiaalase ettevalmistuseta, võimaldab see lapsevanematel väärtustada lapse kunstilise tegevuse sügavamat sisu.

Raamat sobib:
· lapsevanemaile
· laste- ja noortega töötavatele spetsialistidele (pedagoogid, sotsiaaltöötajad, psühholoogid, arstid jt.)
· lastega tegelevatele kunstnikele
· kunstiteraapia põhimõtete mõistmise õpikuks õpilastele, üliõpilastele
· noortele endile

Helen Tartes-Babkina on psühhoterapeut, psühholoog ja terviseteaduse magister kunstiteraapiates, kes on aastast 2001 pühendunud peamiselt laste ja noorte probleemide lahendamisele. Käesolev raamat põhineb enamjaolt Helen Tartes-Babkina isiklikul kogemusel ning näitlikustamiseks toodud juhtumid on pärit tema enda poolt läbiviidud seanssidest.
Доставка 1-3 рабочих дня
29,40 €
Обычная цена: 30,95 €
Наличие в магазинах