LEGO DUPLO Town Pitsakiosk

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
13,25 €
Обычная цена: 13,95 €
Наличие в магазинах
Naudi loovat mängu pitsaga! See on vahva toit, mida teavad kõik lapsed. Selle laheda pitsakioskikomplektiga saavad lapsed osa tänavapitsarestorani lõbusatest igapäevatoimetustest. Rollimängulugudest jagub ainest küllaga: lapsed saavad aidata kokal klientide meelitamiseks pitsat üleval hoida, pitsat laudadele serveerida või panna koka toolile istuma, et ta saaks nautida oma lemmiksnäkki – pitsat. Iga päev pitsakioskis on täis põnevaid toimetusi.

Naudi loovat mängu pitsaga! LEGO® DUPLO® pitsakiosk sobib esimeseks ehituskomplektiks, pakkudes mudilastele palju õppimis- ja mänguvõimalusi.

Pitsakiosk toidab ja virgutab laste vaimu! Pitsa tunneb ära iga laps. See moodne pitsakiosk võimaldab mudilastel koos vanematega lõbusalt mängida ja õppida. Teie väike pitsameister võib aidata kokal klientide meelitamiseks pitsat üleval hoida, pitsat laudadele serveerida või panna koka toolile istuma, et ta saaks armsa koera kadeda pilgu saatel pitsat nautida. Lahedate värvide ja paljude detailide, sealhulgas puiduimitatsiooniga köögitööpinnaga mitmekülgset LEGO DUPLO pitsakioskit saab ümber korraldada ja kujundada – nii on rollimänguvõimalusi palju.

Õppimist toetavad rollimängukomplektid – head kingitused mudilastele. Tuttavlike tegelaste ja stsenaariumidega LEGO DUPLO mudilaste õppekomplektid pakuvad koolieelikutele loovmängu- ja eneseväljendusvõimalusi, arendavad nende peenmotoorikat ja toetavad sotsiaalset ja emotsionalset arengut.
ВНИМАНИЕ! Ei sobi alla 36-kuu vanustele lastele, sisaldab väikeseid osasid - lämbumise oht.
Доставка 7 рабочих дней
13,25 €
Обычная цена: 13,95 €
Наличие в магазинах