LEGO TROLLS Üksildaste eluasemete parveseiklus

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
45,55 €
Обычная цена: 47,95 €
Наличие в магазинах
Filmi Trolls World Tour austajaid rõõmustab see imeline mängukomplekt LEGO® Trolls World Tour-i üksildaste eluasemete parveseiklus (41253). LEGO 4+ komplekt, kuhu kuulub täispuhutav parv, lava ja vangla, on tore viis, kuidas lapsed saavad ehitamist õppida. Need filmist „Trollid“ inspireeritud mänguasjad ja Trollide minifiguurid annavad lastele võimaluse mängu kaudu oma loovust arendada. LEGO Trolls World Tour-i universum, kust leiab hulgaliselt kollektsioneeritavaid mängudetaile, sh Trollide tegelaskujud, filmist tuntud pillikeeled ja palju muud, pakub põnevaid mänguvõimalusi.

Lõbus seiklus vee peal parve, lava, vangla palju muuga. Anna väikestele Trollide fännidele võimalus läbi mängida filmist Trolls World Tour pärit stseenid, kus Poppy tutvustab kantrimuusika maailmas popmuusikat.
Hõlbus ja loominguline rollimäng Trollide mängukomplektiga. Lastel on mängimiseks kolm minifiguuri, lisaks hulgaliselt juukseaksessuaare ja elemente, mis toetavad loomingulist mängimist.
Lastel on põnev avastada, mida selle laheda komplektiga teha saab. Pöörlev tantsupõrand, täispuhutav parv ja pillikeel, mis tuleb üles otsida, pakuvad hulgaliselt mängurõõmu ka pärast komplekti kokkupanekut.
LEGO® 4+ komplektid võimaldavad lastel lõbusal moel oma ehitusoskusi arendada. See komplekt sobib suurepäraselt lastele, kellele meeldivad Poppy mänguasjad ja filmist „Trollid“ inspireeritud kollektsioneeritavad esemed, ning neile, kes armastavad loomingulisi mänge mänguparvega!
See tore mängukomplekt (41253) on loovaks mängimiseks just õige suurusega. Parve mõõtmed on: pikkus 16 cm ja laius 8 cm.
Sellel komplektil on nii digitaalsed juhised Instructions Plus kui ka trükitud juhised. Juhised on saadaval rakenduses LEGO® Life, mis muudab selle ehitamise eriti lihtsaks, isegi pisikeste Trollide fännide jaoks.
Iga LEGO® Trolls World Tour-i komplektiga saavad lapsed läbi mängida põnevad juhtumised filmist Trolls World Tour. Põnev teekond koos Poppy, Branchi ja nende Trollidest sõpradega aitab arendada laste kujutlusvõimet.
Kui tegu on laste mänguasjadega, on kvaliteet eriti oluline. Sellepärast ongi LEGO® ehituskomplekte põhjalikult testitud, et need vastaksid alati tööstusharu rangeimatele standarditele.
LEGO® klotsid läbivad põhjalikud testid, et tagada alati nende ohutus ning vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.
ВНИМАНИЕ! HOIATUS! Ei sobi alla 36-kuu vanustele lastele, sisaldab väikeseid osasid - lämbumise oht.
Доставка 7 рабочих дней
45,55 €
Обычная цена: 47,95 €
Наличие в магазинах