Liivadollarite tänavas

Kuues raamat
0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
36,05 €
Обычная цена: 37,95 €
Наличие в магазинах
Sheila Roberts paneb lugejad vaheldumisi naerma ja õhkama, kui kaks konkureerivat äriomanikku võistlevad Moonlight Harbori kodude ja südamete pärast.

Brody Greenil on raske toibuda löögist, kui kihlatu Jenna Jones ta maha jätab, ning siis vaadata, kuidas naine kellegi teisega altari ette läheb. Jenna otsustab teha selle heaks ning leida talle ideaalne naine, aga Brody on armastusega lõpparve teinud. Kõigepealt lahutus, siis katkestatud kihlus. Nüüd hakkab ta suhetesse suhtuma kergelt – mitte mingeid pühendumisi. Õnneks läheb Brody äri hästi. Rannaunelmate Kinnisvara on linnas parim. Ja ainus. Kuni…

Lucy Holmes peab tegema uue alguse. Äris, armastuses, kõiges. Tema elu Seattleʼis oli täiesti plakatlik. Ta oli kinnisvaramaakler, kes töötas koos mehega, kuni leidis ta koos teise maakleriga järele proovimas müügis oleva luksuskorteri duširuumi. Naine oli alati olnud abielu edukam pool ja kui mees oli läinud, otsustas ta ehitada üles veel suurema firma, kui neil enne oli. Moonlight Harbor on kaunis linn ja seal on vaid üks kinnisvarafirma, kindlasti leidub seal ruumi väikesele konkurentsile.

Võib-olla ka mitte. Näib, et Moonlight Harbori kinnisvaraturg läheb kuumaks. Ja võib-olla kasvab kuumus ka kahe konkurendi vahel.
Доставка 7 рабочих дней
36,05 €
Обычная цена: 37,95 €
Наличие в магазинах