Londoni Seansiühing

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
37,95 €
Обычная цена: 39,95 €
Наличие в магазинах
Viktoriaanliku Londoni varjatud salongides peavad kaks söakat naist vaimude väljamanamise riskantse kunsti abil jahti tõele ja õiglusele.

1873. Ühes Pariisi äärelinna hüljatud châteauʼs hakatakse kuulsa spiritisti Vaudeline DʼAllaireʼi juhatusel läbi viima sünget seanssi. Ta on üleilmselt tuntud oskuse poolest mõrvaohvrite vaime välja kutsuda, et tapja isik kindlaks teha, ja tema võimed on ühtviisi nõutud nii leskede kui ka kohtu-uurijate seas.

Lenna Wickes on tulnud Pariisi otsima vastuseid õe surma kohta, kuid selleks peab ta astuma tundmatusega silmitsi ja ületama oma loogikapõhise eelarvamuse kõige okultse suhtes. Kui Vaudeline kutsutakse Londonisse ühe nimeka isiku mõrva lahendama, läheb Lenna õpilasena temaga kaasa. Aga kui naised saladuse lahti harutamiseks Londoni eksklusiivse Seansiühingu vägevate meestega jõud ühendavad, tärkab neis kahtlus, et nad pole ainult kõnealust kuritööd lahendamas, vaid võivad ka ise ühesse mässitud olla...

Peibutava põnevuse ja võrgutava sõnaseadmisoskusega kirja pandud „Londoni Seansiühing“ on köitev lugu, mis uurib tõe ja illusiooni häguseid piire ning toob päevavalgele tohutud riskid, mida naised on armastatud inimeste eest kättemaksmise nimel valmis võtma.
Доставка 7 рабочих дней
37,95 €
Обычная цена: 39,95 €
Наличие в магазинах