LP Räpina Jack - Pasljabin

Vinüül
0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
27,50 €
Обычная цена: 28,95 €
Наличие в магазинах
Ansambel Räpina Jack ühendab endas kahte nii välimuselt kui ka põlvkonnalt täiesti erinevat muusikut Kill (KillBaba) Kaare ja Hain (Hash) Hoppe, keda peale sõpruse ühendab ka siiras armastus rock’n’rolli vastu.

Plaadil on üheksa omanäolist laulu, millest iga laulutekst on saanud alguse mõnest kogemusest ja kannab seeläbi edasi reaalset folkloori otse taluõuelt, linnatänavalt või seikluslikult rännakult. Ehkki oma olemuselt mitte pärimusmuusika, omab Räpina Jacki looming reaalset ainest pärimusmuusikaks saada tulevikus, kandes endas edasi esivanemate pärandit, lisades sinna tänapäevasemaid ornamente. Iga laulutekst kui jutustus, seiklus, otsekohene ülestunnistus, mis esitatuna kas karmis räppivas räuskamises, või siis meloodiliselt tantsisklevas luulekeeles, on oma aususes arusaadav kõigile kuulajatele.

Räpina Jacki muusika on mitmekesine, variatsioonirikas ja pealiskaudsel kuulamisel ehk veidi eklektilinegi kuid jälgides sõnumit, mis Jackil parasjagu öelda on, kannab ja toetab just täpselt neid õigeid emotsioone, värve ja meeleolu, kombates alati nende jumalikult köitvate ja haaravate muusikakultuuride häguseid piire, mida kirjeldatakse väljenditega nagu blues ja rock’n’roll!

Lugude nimekiri:

Jääkülm pepsi
Võit
Wanaisa
Susi soerd
Ilus laul
Suitsupakk
Kullalaane blues
Lugu Jukust ja kärbseseenest
Võtke rahulikult, mehed
Доставка 7 рабочих дней
27,50 €
Обычная цена: 28,95 €
Наличие в магазинах