OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Malibu tõuseb tuhast

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
24,65 €
Обычная цена: 25,95 €
Наличие в магазинах
„Draamat igale maitsele.” – Vogue

„Seda peab lugema!” – Parade

Malibu, 1983. aasta august. On jõudnud kätte aeg Nina Riva iga-aastaseks suvelõpupeoks ning ootusärevus on saavutanud haripunkti. Kõik tahavad olla osake kuulsate Rivade elust. Veeta aega Ninaga, kes on andekas surfar ja supermodell; vendade Jay ja Hudiga, üks surfitšempion, teine tunnustatud fotograaf, ja nende jumaldatud väikse õe Kitiga. Neli õde-venda on jutuaineks Malibus ja kogu maailmas – eriti kuna nad on legendaarse laulja Mick Riva lapsed.

Ainus inimene, kes aasta pidu ei oota, on Nina ise, kes pole kunagi tahtnud olla tähelepanu keskpunktis ja kelle tema profitennisistist abikaasa on äsja maha jätnud. No ja võib-olla ka Hud – sest ta oleks pidanud juba ammu midagi üles tunnistama oma vennale, kellega on sünnist saati olnud lahutamatu.

Jay aga loendab minuteid õhtu saabumiseni, sest peole pidi tulema ka tüdruk, keda ta enam peast ei saa.

Ka Kitil on mõni saladus – nende seas üks külaline, kelle ta teistelt nõu küsimata on kohale kutsunud.

Keskööks on pidu täielikult kontrolli alt väljunud, hommikuks Riva villa maatasa põlenud. Aga enne, kui esimene säde varasel koidikul langeb, voolab alkohol, mängib muusika ning armastus ja saladused, mis on seda perekonda aastakümneid vorminud, pääsevad mulinal pinnale.

„Malibu tõuseb tuhast” on lugu unustamatust õhtust ühe perekonna elus: õhtust, mil nad kõik peavad valima, mida jätta alles inimestelt, kes on nad loonud… ja millest loobuda.

„Kui suvi mahuks raamatusse, leiaksite selle just siit.” – Oprah Daily

„Reid on taas suutnud luua tempoka, kaasahaarava romaani.” – The Washington Post

„Oma romaaniga „Malibu tõuseb tuhast” jõuab Taylor Jenkins Reid uutesse kõrgustesse.” – Associated Press


„Reid toob lugejani hinge matva, eepilise perekonnaloo.” – Marie Claire

„Reidi kirjeldused Malibust on nii eredad, et lugedes võiksid vanduda, et tunned mereõhku oma näol ja liivateri varvaste vahel. Sõltuvust tekitav lugu perekonnasidemetest ja vabaks murdmise väest.” – Kirkus Reviews

„Iga Reidi romaan on suursündmus.” – E! Online

„Taylor Jenkins Reid teab täpselt, kuidas jutustada lugu. See on unustamatu raamat unustamatust õhtust.” – HelloGiggles
Доставка 1-3 рабочих дня
24,65 €
Обычная цена: 25,95 €
Наличие в магазинах