Meis kõigis on helgust

Rasketel hetkedel hakkamasaamine
0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
25,60 €
Обычная цена: 26,95 €
Наличие в магазинах
"Elu tõsistele väljakutsetele ei pruugi alati olla lihtsaid lahendusi või üheseid vastuseid, ent Michelle Obama usub, et me kõik suudame endale leida meetodid, mis aitavad meil muutuste tuules paremini navigeerida ja rahulikuks jääda. Raamatus „Meis kõigis on helgust“ algatab ta lugejatega avameelse ja ausa dialoogi, arutledes teemade üle, millega maadlevad paljud.

Kuidas luua püsivaid ja ausaid suhteid? Kuidas avastada selles kirevas maailmas oma tugevus ja kogukonna
tugi? Milliseid vahendeid kasutada, et eneses kahtlemise ja abituse tundega toime tulla? Mida teha, kui tundub, et see kõik on liig?

Toetudes oma kogemustele ema, tütre, abikaasa, sõbra ja esimese leedina, jagab ta lugejatega oma harjumusi ja põhimõtteid, mida on edukalt kasutanud muutustega kohanemiseks ja takistuste ületamiseks. Ta tutvustab oma kõige väärtuslikumaid praktikaid, nagu „lahkelt alustamine“, „kõrgele sihtimine“ ning usaldusväärsetest sõpradest ja mentoritest koosneva „köögilaua-tiimi“ kokkupanemine. Talle omase huumori, otsekohesuse ja osavõtlikkusega analüüsib Michelle Obama mitmesuguseid probleeme, ärgitades lugejaid oma hirme ületama, kogukonnast jõudu saama ja julgelt elama.

„Meis kõigis on helgust“ on segu kaasa mõtlema ärgitavatest lugudest ja lihtsasti järgitavatest nõuannetest, mis innustavad lugejaid analüüsima oma elu, ära tundma rõõmu allikaid ja looma selles kaootilises maailmas tähendusrikkaid suhteid."
Доставка 1-3 рабочих дня
25,60 €
Обычная цена: 26,95 €
Наличие в магазинах