OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Minu esimene kolmekeelne 1000 sõnaga pildiraamat

inglise-eesti-vene
0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
23,70 €
Обычная цена: 24,95 €
Наличие в магазинах
Kolmekeelne piltsõnastik õpetab lapsele sõnu, mis on seotud ümbritseva maailmaga. Raamatust leiab peaaegu 40 lapse jaoks olulist valdkonda, mille osas oma sõnavara arendada. Siin on hulk põhiteemasid, nagu värvid, kujundid, numbrid, aeg, ilm, kehaosad, kool, kodu, perekond, sport ja loodus, aga ka põnevaid lisateemasid – peoleminek, väljamõeldud tegelased, poodlemine, keel-, löök- ja puhkpillid, taastuvenergia, ökoloogiline maja ja Päikesesüsteemi planeedid. Arvukalt on sõnu erinevate loomade, lindude ja sõidukite kohta. Piltide all on kirjas sõnade eesti-, inglis- ja venekeelsed vasted. Selle raamatu abil saad lihtsalt, lõbusalt ja põnevalt omandada võõrkeeli, aga ka täiendada oma emakeelset sõnavara.
Tegemist on mitte ülipopulaarse piltsõnastiku kordustrüki, vaid selle põhjalikult täiendatud versiooniga, mis ilmub Eestis esmakordselt. Raamatu lisaväärtuseks on, et ingliskeelsed väljendid on ära toodud nii Briti kui Ameerika inglise keeles, kui need üksteisest oluliselt erinevad.
Доставка 7 рабочих дней
23,70 €
Обычная цена: 24,95 €
Наличие в магазинах