Minu neljajalgne beebi

ehk kutsika esimene aasta
0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
15,99 €
-45%
Обычная цена: 28,95 €
Наличие в магазинах
"Kauaoodatud raamat koeraomanikele!
Ta kasvab NII ruttu! Esimene loiguke ja näritud suss. Esimene jalutuskäik õues koos mampsi ja papsiga. Krutskeid täis sõbrapilt naabrikoeraga ja fotojäädvustus tõenäoliselt ühest maailma veidraimast magamisasendist... Kui vahva on tema kasvamist jälgida!

Kui perre võetakse kutsikas, on see väga eriline sündmus kõigi jaoks. Nüüdsest on kodus uus pereliige, kes vajab hoolt, tähelepanu ja armastust. Vastutasuks saab tema piiritu poolehoiu, rõõmsa sabaliputuse absoluutselt igal hommikul ja hulgaliselt ühiseid lõbusaid hetki.
„Minu neljajalgne beebi“ on raamat, kuhu saab kirja panna kõik tähelepanekud oma armsa neljajalgse beebi esimese aasta kohta. Raamatus on hulgaliselt ruumi ka fotodele, mis teeb sellest väärt kingituse igale värskele koeraomanikule.
Sellest vahvast kõvakaanelisest raamatust leiad 11 peatükki, kuhu oma armsa neljajalgse beebi toimetusi jäädvustada saad. Raamatu leheküljed on keskkonnasõbralikust, kvaliteetsest ja hinnatud Munken katmata paberist ja sellele on mõnus kirjasulel libiseda lasta.

"
Доставка 1-3 рабочих дня
15,99 €
-45%
Обычная цена: 28,95 €
Наличие в магазинах