OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Mis on robot?

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
18,00 €
Обычная цена: 18,95 €
Наличие в магазинах
Robotid on inimese usinad abilised. Mis need robotid õieti on ja mida kõike nad oskavad? Lõbusate piltidega kõvakaanelises raamatus juurdlevad sõbrad Ro ja Bot, kui paljudes kohtades roboteid praegu ja tulevikus kohata võib.

Kes nad välja mõtles? Kuidas nad liiguvad? Mis on robotitel ja inimestel ühist? Aga robotil ja mõnel loomal? Kas robotid suhtlevad ja mõtlevad – kas nad võivad armuda või vihastada? Mis on tehismõistus? Kõikidele nendele küsimustele leiab raamatust vastuseid.

Algkooliealistele mõeldud raamatus on tõsine ja oluline teadusinformatsioon edasi antud lihtsalt ja humoorikalt. Raamatu lõpust leiab robootikateemalise sõnastiku ja ägedate robotite galerii. Loe koos lapse- või lapselapsega!Autoritest

Laura Ertimo on geograaf, kes on kirjutanud palju populaarteaduslikke raamatuid lastele ja kogu perele. Avita kirjastuses on tema raamatutest välja antud "Imelik ilm! Miks kliima muutub", "Lummav planeet maa. Jutustused ja ainulaadsed kaardid" ning Pisiteaduse sarjas kaks raamatut "Kus sa oled?" ja "Nähtamatu maailm. Mängime peitust!".

Kunstnik Aapo Ravantti (s. 1974) on kultuurialal mitmevõistleja. Lisaks lasteraamatute illustreerimisele tegutseb ta muu hulgas ka helitehniku ja muusikuna.

Доставка 1-3 рабочих дня
18,00 €
Обычная цена: 18,95 €
Наличие в магазинах