Muumipost

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
23,70 €
Обычная цена: 24,95 €
Наличие в магазинах
Kellele ei meeldiks kirju saada? Eriti veel toredaid kirju oma emalt, isalt ja parimatelt sõpradelt. Värskes muumiraamatus saab Muumitroll neid lausa mitu ja igas on midagi erilist.
Seikluse algul on Muumitrolli sõber Nuuskmõmmik jätnud talle kirjakasti vihje aardejahiks, mis viib üllatuseni. Juba esimene vihje on väga salapärane: Muumitroll peab leidma koha Muumiorus, kus saab ujuda, koopaid avastada ja merikarpe koguda. Muumitroll hakkab nuputama, kust ja kuidas aardeni jõuda.
Veel on raamatus peidus mitu vihjetega kirja ja kaarti, mille õpetuste järgi saab üht ja teist meisterdada ning ka aardejahil edasi liikuda. Näiteks väike My on jätnud plaani, kuidas valmistada tema salaraamat, milles hirmus ähvardus, et piilumine keelatud, muidu My hammustab! Muumipapa on oma pojale jätnud postkaardid, millele kirjutanud verdtarretavaid mälestusi oma ohtratest seiklustest. Muumimamma on jätnud pannkoogiretsepti, millest saab “kuhja kooke, millest jagub tervele muumiperele”. Aardejahi jooksul mõtiskleb Muumitroll aina, et mis tema üllatus küll olla võiks.
Raamatust leiad ka selle, kas ja kuidas Muumitroll lõpuks ihaldatud aardeni jõuab ja mis see on.
Доставка 7 рабочих дней
23,70 €
Обычная цена: 24,95 €
Наличие в магазинах