NYA Eestis röstitud toksiinivabad espresso kohvioad 400g

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
22,75 €
Обычная цена: 23,95 €
Наличие в магазинах
o Not Your Average taga on ambitsioonikas 20-aastane juht Kevad ning võimas naiskollektiiv. Neid ühendas põletav soov muuta maailm paremaks, aidates inimestel olla tervemad ning andes neile energiat ja elujõudu oma unistuste saavutamiseks. Ning seva võimalikult väikese vaevaga juues maitsvat kohvi! Kogu NYA meeskond keskendub iga päev tervisetõdede värskendamisele ja katsetab regulaarselt erinevate lahendustega, et pakkuda kõige tõhusamaid tulemusi.

Eestis röstitud toksiinivabad espresso kohvioad
400g

Not Your Average kohvioad on pärit imelisest Amazonase provintsis. Sealne kliima annab kohvile mahlaka ja karamellise maitse, mis hellitab nii lõhna- kui maitsemeeli! Kohvisid on testitud hallituse ja toksiinide vastu, et ennetada tihti kommertskohviga tekkivat peavalu ning värinaid. See on järgmine tase orgaanilisest kohvist!

Farmerid, kes kohvi korjavad on õiglaselt tasustatud ja hoolitsetud on ka nende hariduse ning elamistingimuste eest. Peruust rändab kohv ettevõtte sünnimaale Eestisse, kus see hoolikalt röstitakse ja pakitakse. Just nii sünnib Not Your Average Peruu espressouba sinu hommikukohvis.

Sobib ideaalselt masinas kasutamiseks.

Доставка 1-3 рабочих дня
22,75 €
Обычная цена: 23,95 €
Наличие в магазинах