Õnneks on sõna vaba

0 из 5
Оценить
Товар распродан!
Kirjutasin essee "ÕNNEKS ON SÕNA VABA“ sel kevadel ja suvel. See essee räägib tänapäeva kriisist maailmas ja sellest, kuidas sellest viiruse tekitatud kriisist on võimalik välja tulla armastuse kaudu. Selle viiruse kuri maagia ründas planeeti. See raamat räägib minu arvamusest kriisi eriolukorrast ja selle olukorra optimistlikust lahendusest. Sellest, kuidas vabaneda selle viiruse väsitavast maagiast ja sellest, miks armastusega vabanemise meetod on mõistlik ja võimalik.
Maailm ei ole tervise katselaboratoorium. Maailm on rahu, armastuse ja rõõmu väljak.
Õnneeksperdina ütleksin, et see on Hümn Vabadusele. Armastuse sõna on võimas väljapääs igast viirusest igal ajal. Väljapääsu võtmeks aga on armastus, halastus, andestus ja rõõm.
Essee on jagatud kaheksaks osaks. Usun, et iga lugeja võib siit oma lemmikosa leida. Essee autorina tunnistan, et armastan seda väga. Olen kindel, et selle teksti lugemine on kasulik vaatenurk mitte ainult eesti inimestele vaid ka kaugemal elavatele inimestele.
Raamatu lugeja leiab siit ka minu maalide värvilised illustratsioonid ja joonistused.
Olen maalikunstnik, Eesti Kunstnike Liidu liige 1997. aastast. Minu maalimise stiili nimetatakse mummuismiks. Olen ilmutanud kolm raamatut „Mingi lind kaerapõllul“ (2015), „Kirjad Viinist“ (1999), „Kirjad Hamletile“ (1994).
Товар распродан!