Õpeta mind seda ise tegema

Montessori tegevused teile ja teie lapsele
0 из 5
Оценить
Товар распродан!
"Õpeta mind seda ise tegema" on tore praktilise tegutsemise raamat kolme- kuni viieaastasele lastele. Kõik tegevused põhinevad Montessori õpetamisfilosoofial ja annavad teie lapsele parima võimaliku lähtekoha oluliste oskuste omandamiseks ja ümbritseva maailma paremaks mõistmiseks.
Te tegutsete teejuhina ja suunate oma last tegevuste kaudu, aidates tal üles ehitada olulist eluoskuste kaitsekilpi, alates riietumisest ja lõpetades teaduse põhialustega. Mitte mingeid eriteadmisi pole teil vaja. Tegevused edenevad samm-sammult ja sisaldavad vihjeid järgnevateks tegevusteks. Ettevalmistused on ülimalt lihtsad, kõike tehakse igas kodus leiduvate materjalidega. Vähe sellest, et teie lapse koordinatsioon paraneb ja eneseusaldus ning enesehinnang kasvavad – ka te ise hakkate lapse
vajadustest paremini aru saama, aga mis kõige parem – te õpetate oma last tegema kõike ise ning valmistate teda seega ette tulevaseks iseseisvaks eluks.

Raamat põhineb Montessori võtmeprintsiibil – õppimisel kogemuse kaudu. "Õpeta mind seda ise tegema" näitab lihtsaid võtteid ja tegevusi lapse meelte, koordinatsiooni, keeleliste oskuste, arvutaju ja teadushuvide arendamiseks.
See lastevanematele määratud lõbus ja häid tulemusi andev raamat aitab nende lastel omandada olulisi elulisi oskusi ja varustab neid ümbritseva maailma avarama mõistmisega.
Товар распродан!