Õpime lõbusalt! Matemaatika

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
18,00 €
Обычная цена: 18,95 €
Наличие в магазинах
Nooremale eale mõeldud 4 pappraamatut on koostatud STEM-põhimõttel. STEM on inglisekeelne lühend sõnadest „Science”, „Technology”, „Engineering”, „Mathematics”, ehk „Loodusteadused”, „Tehnoloogia”, „Inseneriteadus”, „Matemaatika”. Eesti keeles on need LTT valdkond ehk loodus- ja täppisteadused ning tehnoloogia.

Sarja raamatud annavad lapsele teadmisi loodusteadustest, matemaatikast, inseneriteadusest, tehnoloogiast lõbusalt ja mänguliselt. Iga teema juures on lühike selgitus ning küsimus. Sellele saab pöörleva ketta abil vastata ja oma vastust kontrollida järgmiselt leheküljelt. Vale vastuse korral on võimalik uuesti vastata, aga igal juhul saab midagi uut teada. Raamatutes on toredaid katseid, mida ise või koos lapsevanemaga teha.

Raamat on koostatud Daco´s Confetti loovuslaboris, mille loojad Paolo Mancini ja Luca de Leone on enda ümber kogunud suure hulga professionaale – disainerid, ajakirjanikud, kunstnikud, sisuloojad, toimetajad. Selleks, et luua ja ellu viia uuenduslikke oivalisi projekte.

Federica Fabbian on Itaalia päritolu illustraator ja graafiline disainer, kes elab Strasbouris.

Matemaatika raamatus seikleme matemaatikasemudega. Matemaatika on kõikjal sinu ümber, isegi pitsa jagamisel sõpradega. Tutvume algarvudega. Uurime, mida numbritest teha saab. Õpime loendama ja järgarve tundma. Teeme lihtsamaid tehteid: liidame ja lahutame, korrutame ja jagame – seda kõike toredas mänguasja- või muinasjutumaailmas või hoopis aaretejahil.
Доставка 1-3 рабочих дня
18,00 €
Обычная цена: 18,95 €
Наличие в магазинах