Palgatud pruutneitsi

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
34,15 €
Обычная цена: 35,95 €
Наличие в магазинах
Pulm pole koht, kus armuda

Rachel Vinson on palgaline pruutneitsi: osalt usaldusisik, osalt pulmaplaneerija ning sada protsenti võlts-parim-sõbranna. Diskreetsus on garanteeritud.

Tema järgmine tööots on pulmad võõrsil – otseülekandega veebis ja sponseeritud – Instagrami mõjuisikule. See tähendab uute kontaktide paradiisi, mis võib olla õnnistuseks tema niigi õitsvale ärile. Muidugi siis, kui Rachel suudab hoida väga nägusat ning temast veidi liialt huvitatud isameest parajal kaugusel.

Kõrgtehnoloogia ettevõtja Camden Lewis peab teada saama: kes on see kaunis, tark ja salapärane naine? Liiga hea, et olla tõeline. Veendunud, et naine on firmaspioon, kelle eesmärgiks on rünnata tema ettevõtet, ei lase Camden teda silmist. Kuid pidev seire avab tema silmad ka Racheli nende omaduste suhtes, mis talle meeldivad. Kui ta on spioon, siis kindlasti kõige kenam, keda mees eales näinud on.

Nädalase pulmasündmuste jada kulgedes saavad Rachel ja Camden teineteise kohta teada peaaegu kõik, mis võimalik. Rachel on oma karjääris alati pruutneitsi... aga ehk avaneb ka tal endal võimalus altari ette astuda?
Доставка 7 рабочих дней
34,15 €
Обычная цена: 35,95 €
Наличие в магазинах