OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Poeetiliselt mõtelda. Nüüd ja kohe

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
21,80 €
Обычная цена: 22,95 €
Наличие в магазинах
Meil on tarvis poetoloogilist antropoloogiat uue hoiaku alusena oma olemasolemisse selles maailmas. Ainult siis suudame vastu panna ökoloogilistele, majanduslikele ja tehnoloogilistele väljakutsetele. Ja sellega tuleb kohe ja otsustavalt alustada – nüüd ja kohe.

Marko Pajević (sünd. 1967) on Tartu Ülikooli maailma keelte ja kultuuride instituudi Euroopa keelte ja kultuuride külalisprofessor. Aastail 2018–2022 oli ta Tartu Ülikooli germanistika professor, varem on ta töötanud õppejõuna Pariisis, Belfastis, Londonis ja Berliinis. Tema uurimisteemade hulka kuuluvad poeetika, kirjandusfilosoofia, kultuuriteooria, kirjanduspoliitika, tõlketeooria ja keeleteooria. Lisaks paljudele artiklitele ning toimetatud kogumikele ja antoloogiatele on Marko Pajević avaldanud monograafiad „Zur Poetik Paul Celans: Gedicht und Mensch – Die Arbeit am Sinn“ (2000), „Kafka lesen. Acht Textanalysen“ (2009), „Poetisches Denken und die Frage nach dem Menschen. Grundzüge einer poetologischen Anthropologie“ (2012) ning „Poetisch denken. Jetzt“ (2022).
Доставка 1-3 рабочих дня
21,80 €
Обычная цена: 22,95 €
Наличие в магазинах