Punkt ee

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
17,05 €
Обычная цена: 17,95 €
Наличие в магазинах
...Armas lugeja, sulle on kätte sattunud kogumik erilaadseid humoorikaid ja iroonilisi jutukesi ning ka mõni luuletus-laul.
See raamat on eelkõige mõeldud neile, kellele meeldivad tavapärasest erinevad elutõlgendused, kalambuur ning mitmemõtteline jutt.
Eesti elu ja eesti keel pakuvad lõputult ainest igasugusteks mõtteuperpallideks. Enamasti kajastatakse siin jutukestes igapäevast elu,
Kuid on ka lugusid lähimineviku sündmustest. Vahest on ka neid tore meenutada. Tavaliselt otsib autor lugejaga kontakti, püüdes igaühele meeldida.
Selle kogumiku eesmärk aga on, et igaüks leiaks mingi mõtteselgituse, mis talle kohe kindlasti ei meeldi. Ja kui esimese korraga ei leiagi, siis tasub üle lugeda, sest osa mõtteist ona ridade vahele peidetud.
Autor pole viitsinud kõike pikalt lahti kirjutada. Lisaks leiab lugeja siit eripäraseid mänge sõnadega, mille reegleid teab vist küll autor ainult ise.
Autor peab oma eeskujudeks ennekõike kolme meest. Esimesena tuleks nimetada Priit Aimlat. Temalt on õpitud kahemõttelist juttu, mille taga peitub sageli hoopis kolmas mõte.
Teised kaks meest on Andrus Kivirähk ja Mart Juur. Nende „Rahva oma kaitse“ õpetas ja õpetab praegugi loogilist arutelu, mida see raamat ka ohtralt sisaldab.
Mitmes jutukeses pannakse lugeja olukorda, kus ta peab otsustama, kas ta nõustub siin raamatud toodud uute vaatenurkadega või jääb traditsiooniliste juurde.


Доставка 1-3 рабочих дня
17,05 €
Обычная цена: 17,95 €
Наличие в магазинах