RAMipalavik

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
Последнии копии
1,99 €
-71%
Обычная цена: 6,90 €
Наличие в магазинах
RAMipalavik on Gustav Ernesaksa asutatud kutselise meeskoori lugu keerulistest aegadest, kuulsusrikkast (pahatihti ka okkalisest) lavateekonnast kõige kõrgemasse tippu, kuid ka kõigest sellest, mis jäi lava taha: juhtumistest, seiklustest, äpardustest, möödalaskmistest, täbaratest olukordadest ja neist pääsemisest. Igaüks, kes on elu näinud, võib ette kujutada, mida kõike võis seitsmekümneliikmelise meestejõuguga Nõukogude Liidu mõõtmatutes avarustest paari-kolme kuu jooksul juhtuda. Ja ega Lääneski seiklusi vähem olnud, kultuuriruum vaid sootuks teistsugune. Ka kodune elu polnud vähem värvikirev... Loomulikult on tõestijuhtunud seikade kaudu püütud avada ka RAMi kirju koosluse tüüpe ja isiksusi. Tähtis koht on raamatus RAMi välisreisidel, augu rammimisel läbi raudse eesriide ja vabasse vette jõudmisel. Palju ruumi on pühendatud nii Eesti kui ka välisdirigentide koostööle RAMiga.

Peale selle on raamatus rohkelt pildimaterjali, mis koos kommenteerivate tekstidega täiendavad RAMi käekäigu jutustust tema tegevuse 60 aasta jooksul.

Autor ja väljaandja Vello Mäeots, 30 aastat RAMi laulja, 7 aastat RAMi direktor, praegu Tallinna Huvikeskuse KULLO kultuuritöö organisaator
Доставка 1-3 рабочих дня
Последнии копии
1,99 €
-71%
Обычная цена: 6,90 €
Наличие в магазинах