OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Riverbendi taasühinemine

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
35,10 €
Обычная цена: 36,95 €
Наличие в магазинах
Kus on parem, kui olla tagasi kodus, selleks et teismeliste unistuste purunenud tükid üles korjata?

Riverbend, Texas, ei näe välja nagu risttee ükskõik kuhu. Kuid nelja keskkooliaegse parima sõbranna jaoks, kes kohtuvad taas pärast kahtkümmend aastat, on see koht, kus on palju pagasit lahti pakkida.

Risa suundub lahutuse poole, Mary Nelli parasiidist kallim on ta maha jätnud ja Haleyt on äsja ootamatult rünnanud šokeeriv perekonnasaladus. Ent rahutul armeeveteranil Jessica Callawayl, kes on otsimas kohta, kus juurduda, on idee: koguda kokku oma endised kaasergutustüdrukud ja renoveerida hüljatud kirik baariks otse keset kuiva seadusega kolme maakonna piiri. Ehitada sisse grill ja tõmmata kaasa Wade Granger – kunagine nohik on osutunud üllatavalt usaldusväärseks investoriks – ning nende eludel on kraan muutusele lahti keeratud. Aamen sellele.

Välja arvatud üks takistus: see valgete voodrilaudadega unistus põhjustab probleeme. Uuenenud sideme, raske töö ja romantikalubadusega Jessica ning ta sõbrad ei kavatse taganeda. Riverbendi jaoks saab sellest kojutulek – ja skandaal, mida mäletada.
Доставка 7 рабочих дней
35,10 €
Обычная цена: 36,95 €
Наличие в магазинах