Rõõmumandalad. Teraapiline värviraamat

0 из 5
Оценить
Товар распродан!
Me vajame rõõmu igasse oma päeva. Rõõm on tunne, mis meid kannustab, inspireerib, tervendab ja edasi viib. Maailmas on mustmiljon asja, mis saavad meid rõõmsaks teha. Rõõmu võib tunda nii suurtest kui väikestest asjadest. Oluline on kõike seda märgata ja rõõm oma ellu tuua.
Mandalate värvimine on teraapiline ja tervendav tegevus, mis lõõgastab, peletab väsimuse, annab energiat. Luues oma värvikeelega isiklikke rõõmumandalaid tunned, kuidas tuju läheb tõeliselt heaks, meel rõõmsaks ja Sa lausa pakatad uutest ideedest. „Hüvasti stress!“ ütleb Sinu suurenenud eneseusk ja saadud energiaga suudad Sa liigutada mägesid. Sinu loovus ja töövõime on kordades kasvanud. Kõik, mida ette võtad, õnnestub nüüd paremini kui enne.
Rõõmumandalate värvimine virgutab Sinu rõõmuretseptoreid rõõmu nägema ja tunnetama. Rõõmsana oled terve, positiivne ja energiline.
Rõõmumandalaid luues leiad üles oma sisemise väe. Sinu ümbrus täitub rõõmuvibratsioonide ja tervendava energiaga. Tunned end õnnelikuna, rahulolevana, sisemiselt harmoonilisena. See teeb Sind tugevaks ja oled edukas kõiges, mida ette võtad.
Ava oma meeled rõõmule ja koge õnne, armastust, edu ja küllust!
Товар распродан!