Saa tunnetega sõbraks: õppe ja kasvatustegevused laste tunnete juhtimise oskuse arendamiseks koolieelses eas

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
27,50 €
Обычная цена: 28,95 €
Наличие в магазинах
Tunded mängivad meie elus suurt rolli. Need on igal pool! Teisisõnu, on väga oluline, kuidas saada aru enda ja teiste tunnetest, kuidas neid enda jaoks tõlgendada ja kuidas (ka negatiivsete) tunnetega toime tulla. Teadlased ja psühholoogid on veendunud, et heaks toimetulekuks on oluline, kui hästi oskab inimene enda mõtteid, käitumist ja emotsioone juhtida.

"Saa tunnetega sõbraks" on läbimõeldud õppeprogramm, mis pakub üle 70 tegevuse lasteaiaealiste laste tunnetest arusaamise ja tunnete juhtimise oskuste arendamiseks. Programm koosneb neljast temaatilisest plokist, mis on omavahel tihedalt seotud: "Nii lai tunnete maailm", "Tunded on meie elu osa", "Mida tunnetega teha?" ja "Super reguleerijad".

Raamatust leiab iga lasteaiaõpetaja ja lapsehoidja endale meelepärast: oleme kokku koondanud erinevad mängud, loovad tegevused, tegevused digivahenditega, töölehed ja palju muud. Praktilised, lihtsad ja struktureeritud tegevuste kirjeldused annavad võimaluse lihtsalt integreerida tunnete ja enesejuhtimise tegevusi igapäevasesse õppetöösse!

Programm on koostatud lähtudes empiirilistest uurimustest ning autorite praktilisest kogemusest lastega. Lisaväärtust annab, et antud programmi on rakendatud Väike Päike lasteaedades ning seal läbiviidud uurimus näitab positiivseid muutusi laste oskustes juba pärast üht õppeaastat. Õppematerjal läbis enne trükkiminekut testperioodi ka Saaremaa Lüganuse Karu Kati lasteaias.

Raamatu on koostanud lastepsühholoog ja mänguterapeut Olga Luptova ning haridustehnoloog Marii Maamägi.
Доставка 1-3 рабочих дня
27,50 €
Обычная цена: 28,95 €
Наличие в магазинах