Seda heledam on valgus

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
39,85 €
Обычная цена: 41,95 €
Наличие в магазинах
Igal laevavrakil on oma saladused – nende päevavalgele toomiseks piisab ühest tormist

Kui laevavrakk pinnale tõuseb, järgnevad sellele kindlasti ka vanad saladused.

Või vähemalt räägib niimoodi pärimus Ivy Nealeʼi kodulinnas Nags Headis Põhja-Carolinas. Kui Ivy pärib pärast vanaema surma perekonna rannamajakese, teab ta, et Nags Headi naasmine tähendab silmitsi seismist parima sõbranna ja endise kallimaga, kes ta aastaid tagasi reetsid.

Aga siis paljastab talvetorm laevavraki, mille kohta on liikvel mitmeid kohalikke legende – ja peagi komistab Ivy rohkemate luukerede otsa kui need, mis on ta enda riidekapis. Majakeses valitseva segaduse keskel on vihjed vanaema minevikust lummavas mereäärses kuurordis, mis kunagi nende perekonnale kuulus. Üks saatuslik suvi 1950. aastal, kui võluva lauljanna saabumine vapustas nii kuurordi personali kui ka külastajaid – ja mitte kõik ei tulnud sellest puutumatult välja.

Kui Ivy seisab silmitsi purunenud suhete ja värskelt tärkava armulooga olevikus, ähvardab minevik ta jalust paisata. Aga kui ta õpib tundma vanaema ja enne teda elanud naiste tugevust, taipab ta, et on täpselt samasugune nagu see legendaarne laevavrakk: liiv võib tema ümber küll liikuda, aga ta on ikkagi leidnud endale kodu siin, mere ääres.
Доставка 7 рабочих дней
39,85 €
Обычная цена: 41,95 €
Наличие в магазинах