Смотреть

Suletud suud

Kontrollitud sõnad, kontrollitud mõtted
0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
42,70 €
Обычная цена: 44,95 €
Наличие в магазинах
Bestselleriks saanud raamatus lahkab Michael Knowles metoodiliselt käimasolevat kultuurisõda, mille üks osapool on seadnud eesmärgiks nii põhjalikud muutused, et võib rääkida katsest Lääne kultuur lammutada. Autor vaatleb selle liikumise ideoloogilisi lätteid, arengut ja avaldusi, nagu poliitkorrektsuse juurutamine, võitlus kolonialismi, seksismi ja rassismiga (Black Lives Matter), monumentide purustamine jm.
*
Keel määrab viisi, kuidas me maailma mõistame. Ja need, kes suudavad väänata sõnade tähendusi, valitsevad ühiskonda. Raamat kirjeldab täpselt, milliste keelevahenditega muudab poliitkorrektne keelekasutus sõnade algsed tähendused vastupidiseks. Autor selgitab, miks ei saa poliitkorrektsusest võitu sõnavabadust nõudes ja mida tuleks selle asemel teha. Vajalik raamat, et kultuurisõja lahinguväljal mitte langeda.
– Martin Ehala, keeleteadlane

Autorist:
Michael John Knowles on Ameerika konservatiivne katoliiklasest poliitikakommentaator, publitsist ja saatejuht. On õppinud ka näitlemist ja osalenud veebiseriaalides ning filmides. 2019. aastal pidas Knowles Missouri Ülikoolis loengu „Mehed ei ole naised“, mille protestivad üliõpilased katkestasid, Knowlesi rünnati. Skandaale on põhjustanud ka mõni tema teleesinemine. Knowlesi raamat „Miks hääletada demokraatide poolt“ (2017), mis koosnes tühjadest lehtedest, tõusis Amazoni müügiedetabeli tippu.

Доставка 1-3 рабочих дня
42,70 €
Обычная цена: 44,95 €
Наличие в магазинах