Tähtede jagaja

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
24,65 €
Обычная цена: 25,95 €
Наличие в магазинах
Talle meeldis siin. Meeldisid mäed ja inimesed ja lõputu taevas. Talle meeldis tunne, et tema tööl on mingi tähendus, meeldis end iga päev proovile panna, kirjasõnaga inimeste elu muuta. Ta oli iga oma kriimustuse ja sinika välja teeninud, ehitanud hoopis uue Alice’i selle vana vundamendile, kelle seltsis ta polnud end kunagi päris mugavalt tundnud.Alice oli tulnud teise maailma otsa, avastamaks, et teda peeti jälle imelikuks. Hüva, mõtles ta, kui kõik seda nagunii arvavad, võib ta samahästi ootustele vastata.

1930ndate lõpu Inglismaal otsustab elavaloomuline ja seltskonna normide käes lämbuv Alice Wright hetke ajel abielluda jõuka ameeriklase Bennett Van Cleve’iga ning perest ja vanematekodust lahkuda.

Kuid sumbunud ja provintslik Baileyville Kentuckys, end töösse mattev ja naist vältiv abikaasa, kes allub vastuvaidlematult oma despoodist isale, ei ole see seiklus – ega pääsemine –, mida Alice oli lootnud. Kuni ta kohtub linnakese valulapse Margery O’Hare’i, tuntud kurjategija tütrega, kellest linnaelanikud pigem midagi teada ei tahaks.

Margery missiooniks on vaestele ja viletsatele raamatuid levitada ja lugemise rõõmu tutvustada – ja selleks vajab ta Alice’i abi.

Mõõtmatu taeva all üle mägede ja läbi metsade ratsutades avastavad Margery, Alice ja teised raamatukoguhoidjad vabaduse ja sõpruse ning loovad elu, mida võivad tõeliselt enda omaks pidada.

Aga kas vastastikkusest usaldusest ja kirjasõnasse uskumisest piisab vaprate naiste päästmiseks, kui kogu Baileyville nende vastu pöördub?

Tõestisündinud loost inspireeritud „Tähtede jagaja” jutustab viiest ebatavalisest naisest, kes võidavad lugejate südamed, täpselt nagu romaani „Mina enne sind“ unustamatu kangelanna Lou Clarke.Uskumatult kaasahaarav, jõuline ja meeliköitev romaan erakordselt vapratest naistest. Sophie Kinsella

Tema seni parim romaan. The Times

Inspireeriv ja metsikult romantiline. Daily Mail Books of the Year

Täiesti lummav. Mail on Sunday

Moyesel õnnestub kuidagimoodi murda su süda ja siis taastada usk tõelisesse armastusse. Sunday Express

Parim näide tõeliselt köitvast loost. Marie Claire

Triumf! Heat

Imeilus, eriline… tegelastega, kes on nii usutavad, et tunduvad nagu kallid sõbrad. Ma armastasin seda raamatut ega tahtnud, et see lõpeks! Liane Moriarty

Võimas! David Nicholls

Täiuslik! – Lisa TaddeoJojo Moyese raamatud „Mina enne sind”, „Pärast sind” ja „Ikka mina” ning „Armastatu viimane kiri” on olnud üleilmsed menukid. Tema romaane on ilmunud neljakümne kuues keeles ja neid on müüdud üle kolmekümne kaheksa miljoni eksemplari. Kaheteistkümnes riigis on tema raamat olnud edetabeli esikohal.

Tema menukaimat romaani „Mina enne sind” on müüdud neliteist miljonit eksemplari ja sellest on valminud film, mille peaosades särasid Emilia Clarke ja Sam Claflin.
Доставка 1-3 рабочих дня
24,65 €
Обычная цена: 25,95 €
Наличие в магазинах