Смотреть

Tee meelerahuni

Hirmu ja ärevusega toimetulek ebakindlas maailmas
0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
24,65 €
Обычная цена: 25,95 €
Наличие в магазинах
Kuidas püsida vaimselt ja emotsionaalselt terve, kui meie elus on nii palju ebakindlust? Kas oleme kaitstud pandeemiate, loodusõnnetuste ja kliimamuutuste eest? Kas suudame kaitsta oma lapsi internetis varitsevate ohtude eest? Kuidas teha vahet tõel ja väärinfol?
Kliiniline psühholoog ja nõustaja dr Sarb Johal on kriiside ohjamise ja katastroofipsühholoogia ekspert, kes on erinevates kriisiolukordades nõustanud nii oma kodumaa Uus-Meremaa valitsust kui ka Maailma Terviseorganisatsiooni. Raamatus jagab ta lugejaga õppetunde, mida me kõik saame oma igapäevaelus kasutada.
„Tee meelerahuni“ on täis lihtsaid ja praktilisi soovitusi, mis aitavad läbi minna mistahes kriisist või raskest olukorrast, toetades samal ajal vaimset tervist. Õpid, kuidas tulla toime ebakindlusega, milline on empaatia psühholoogiline mõju – seda nii toe pakkujale kui ka vastuvõtjale – ning saad hulganisti näpunäiteid selle kohta, kuidas oma elu paremini tasakaalus hoida ja seeläbi vähendada stressi ning hoida ära paanikat.
„Tee meelerahuni“ on mõeldud kõigile, kes tahavad õppida elu tõusu- ja mõõnalainetel sujuvamalt ja suurema kergusega sõitma.
Доставка 1-3 рабочих дня
24,65 €
Обычная цена: 25,95 €
Наличие в магазинах