OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Tee õnnele

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
40,80 €
Обычная цена: 42,95 €
Наличие в магазинах
New York Timesi menuautori Susan Mallery uues romaanis, mis jutustab lootusest, südamevalust ja sõpruse väest, otsivad kolm naist õnne.

Heather on peaaegu õnnelik. Tal on edukas firma, nunnu, kuigi tõre kass, ja parimad sõbrad Daphne ja Tori, kes teavad, mis on ta nõrgad küljed, ent armastavad teda sellele vaatamata. Miks ta siis on õnnetu, kui ta eksil tekib teise naisega tõsine suhe? Pole probleemi – tal on plaan. Sidemed sõpradega aitavad tal püsti püsida, kui ta maailm variseb koost, nii et lõpuks võtab ta ühendust isikuga, kes võiks ta isa olla.

Daphnel ei ole emotsionaalset afääri kolleegiga, kuigi ta abikaasa seda usub. Just ta abikaasa on süüdi, miks nende abielus on mõrad, sest mees ütles, et nad pole valmis last saama. Nad olid varem olnud väga lähedased. Kas nad leiavad tagasitee teineteise juurde enne, kui on liiga hilja?

Tori armub Daphne mehe venda, aga surub oma tunded maha. Kuni ta korteris on uputus ja ta kolib koertesõbrast arstiga kokku. Kui kõik peaks minema nihu, jääb ta ilma sõpradest... aga kui läheb hästi, võib ta kaotada oma südame.
Доставка 7 рабочих дней
40,80 €
Обычная цена: 42,95 €
Наличие в магазинах