Смотреть

Tüdruk nimega Willow

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
21,80 €
Обычная цена: 22,95 €
Наличие в магазинах
Mida teha metsaga?

Väike punapäine Willow sai tädi Alwinalt päranduseks metsa. Koos puude ja loomadega. Ja lisaks väikese viltuvajunud maja ning tagatipuks nõiaväe.

See on hullumeelne. Nõidu pole ju olemas!

Kas ta peaks päranduse koos kõige selle juurde kuuluvaga vastu võtma? See polegi nii lihtne. Et kõik lõpule viia, peab ta leidma veel kolm tüdrukut, kes teda mõistavad ja kelle soontes voolab nõiaveri. Ainult et kust ja kuidas? Õnneks pole Willow üksi, sest nüüd saadab teda kõikjal hingeloom, rebane Rufus.

Willow seiklused on tema päritoluriigis Saksamaal saanud väga menukaks: eestikeelse tõlkeraamatu ilmumisajaks on müügid ületanud 260 000 eksemplari piiri ja avaldamisõigused müüdud enam kui 10 riiki. Teos püsib järjepidevalt Der Spiegeli edetabeli müügiparemikus ja käimas on filmivõtete läbirääkimised.

Autorist:
Sabine Bohlmannil ei ole tegelikult nõidadega kuigi palju kogemusi. Aga kui keegi tema elu ära nõidus, oli see kindlasti hea nõid, sest lasi tal üles kasvada Münchenis, lummavas ümbruses. Seal elab autor nüüd juba pikemat aega koos mehe ning laste Jakobi ja Paulinaga. Ta armastab metsi ja usub, et peaksime sagedamini laskma mobiiltelefonidel olla lihtsalt mobiiltelefonid ning minema loodusesse. Seda püüab ta ise teha, kui parasjagu raamatut ei kirjuta ega ole dubleerimisstuudios või raamatutuuril. Ja kui ta peaks kunagi nõidumist õppima, siis nõiuks ta igasse linna „raamatumaja“, kus saab raamatutega seigelda, lugudesse sukelduda ja lõbusalt aega veeta.

Kunstnikust:
Pärast poolt elu keemikuna vahetas Simona Ceccarelli laborikitli pliiatsi vastu, et järgida lapsepõlveunistust. Taskus San Francisco kunstiülikooli diplom illustratsiooni ja kontseptsioonikunsti alal, illustreerib ta alates 2016. aastast lastele raamatuid, mänge ja muid tooteid. Simona Ceccarelli elab koos mehe, kahe lapse, kolme rahvuse ja nelja keelega Baselis.
Доставка 1-3 рабочих дня
21,80 €
Обычная цена: 22,95 €
Наличие в магазинах