Vähidiagnoos kui elupäästja

Ehedalt, ausalt ja silmiavavalt inspireeriv!
0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
29,40 €
Обычная цена: 30,95 €
Наличие в магазинах
Maris Pulla:
"Paar aastat tagasi elasin täiesti tavalist elu- pere, töö ja tavapärased kohustused, nagu ikka. Selline tavaline orav rattas muster. Aga ma ei armastanud oma elu ja ma ei armastanud iseennast. Ma olin tegelikult pidevalt rahulolematu ja stressis. Elasin teistele, aga mitte kunagi iseendale. Ma arvasin, et terve elu on kui üks suur punnitamine ja piinapink. Kõigele lisaks, sain vähidiagnoosi. See oli maailma kõige kohutavam päev! Minu elu varises silmapilkselt kokku.
Aga sellest päevast alates, muutus minu saatus täielikult! Täna olen ma siiralt tänulik, et just sellist kogemust kogeda sain! Alles nüüd saan öelda, et see päästis minu elu! Enne elasin, aga ma ei elanud enda elu. Ma ei elanud elusat elu! Esimest korda, olen ma päriselt iseendana õnnelik! Ja ma tahan kogu seda teekonda ka sinuga jagada.

Millest raamatus räägin?
✉️ Jagan enda siirast ja sügavat vähikogemust
✉️ Jagan oma haiguse juurpõhjuse leidmise lugu ja sellest tervenemise teekonda. Sest mitte üksi haigus ei tule meid niisama kiusama. Ka vähil on oma varjatud juurpõhjused. Need tuleb lihtsalt üles leida ja ära tervendada! Ma räägin täpselt, mida mina tegin.
✉️ Vaatame sisse teemale, miks vähipatsiendid oma haigusest rääkida ei julge, isegi peale tervenemist.
✉️ Räägin allasurutud emotsioonide ja traumade vabastamise olulisusest oma elus!
✉️Jagan mitmeid erinevaid lugusid, kuidas mina sellisest keerisest välja tulin ja kuidas ma täna seda haigust näen. Vähil on tegelikult nii lihtne energeetika, see tuleb lihtsalt läbi hammustada, et haigus ei korduks, või üldse ei tuleks.
✉️ Jagan, mida meie lähedased sellel teekonnal tunnevad ja mida nemad tegelikult läbi elavad. Vahel on neil raskem, kui meil!
✉️ Räägin veel paljudest isiklikest teemadest, millest mul endalgi veel mõnda aega tagasi piinlik rääkida oli (lähedus, armastus, suhted, naisteteemad). Täna olen valmis ka nendest rääkima ja veel paljustki muust!
✉️ Jagan, mis kõik minu elus senini ära muutunud on! Minu elu ei ole enam ammugi selline, milline ta paar aastat tagasi oli. Täna olen ma täiesti UUS! Ja esimest korda saan päriselt öelda, et ma armastan iseennast ja ma armastan elu!"

See on üdini aus, ehe, siiras, sügav ja inspireeriv raamat. Mulle endale meeldib öelda, et lausa elusid muutev! Sest minu arvates, seda see ongi! Ma olen nii põnevil, et saan seda kõike jagada. Kui ma ise vähidiagnoosis olin, oleksin väga tahtnud just sellise sinuga raamatut lugeda, aga mille sarnast ei olnud. Just seepärast ma täna seda kõike teengi!
Доставка 1-3 рабочих дня
29,40 €
Обычная цена: 30,95 €
Наличие в магазинах