Väike Cornwalli maja

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
35,10 €
Обычная цена: 36,95 €
Наличие в магазинах
Päike, saladused ja üks nägus võõras… Ruby Penhaligoni jaoks muutub peagi kõik.

Kolmekümneaastane Ruby on armastusega lõpparve teinud: draama, keerukate olukordade ja meestega on lõpp. Ta elab oma elu endale ja nii see talle meeldibki. Aga kogu ta maailm keeratakse pea peale, kui vanaema helistab uudisega, et ta armastatud keraamikaäri on põhja käimas ning ta võib oma kaunist väikesest Cornwalli majast mere ääres ilma jääda. Tal on vaja Rubyt, et ta tuleks tagasi Cornwalli olukorda päästma…

Indigo Coveʼi naasmine toob meelde mälestusi, mida Ruby parema meelega unustaks, aga ta on kindlalt otsustanud oma vanaema kodu päästa. Suvekuumuse kasvades suureneb ka Ruby pinge ja tal on vaja kuidagi tähelepanu hajutada. Kuid sõna otseses mõttes kokku jooksmine Gabe Roskillyga, kes on kohaliku pruulikoja seksikas ja mõtlik omanik, polnud osa ta plaanist.

Ruby püüab eirata kirge Gabeʼi vastu, kuid nägusa võõra vältimine on võimatu, sest Gabe on külaelu keskmes. Ja kui Ruby plaanid väikese Cornwalli majaga hakkavad koost lagunema, avastab ta, et Gabe võib olla see, kes teda aidata saab. Ruby lubadus vallaliseks jääda pannakse äärmuslikult proovile. Kuid kas Gabeʼi kavatsused on üdini head… või murtakse Ruby süda taas?

Kas Ruby suudab suve jooksul päästa oma vanaema maja ja leida tõelise õnne? Või rikuvad mineviku saladused kõik ära?
Доставка 1-3 рабочих дня
35,10 €
Обычная цена: 36,95 €
Наличие в магазинах