Смотреть

Valgus, mille lasime käest

0 из 5
Оценить
Товар распродан!
Lucy on silmitsi valikuga. Aga enne kui ta saab midagi otsustada, peab ta alustama oma lugu – nende lugu – päris algusest. Lucy ja Gabriel kohtuvad New Yorgi Columbia Ülikoolis päeval, mis muudab nende elu. Nad mõlemad otsustavad, et tahavad teha midagi, millel oleks tähendus. Kui nad kohtuvad aasta hiljem uuesti, siis tundub see olevat saatus, võibolla nad leiavad oma elu mõtte teineteises. Kuid Gabe’ist saab fotoreporter Lähis-Idas ning Lucy elab oma elu ja arendab karjääri New Yorgis. Järgneb kolmteist aastat kestev teekond täis unistusi, ihasid, armukadedust, reetmist, vabandamist ja andestamist – ja üle kõige armastust. Kas see oli saatus, mis nad kokku viis, ja nende omad valikud, mis neid lahus hoidsid? „Valgus, mille lasime käest“ on üllatava emotsionaalse lõpplahendusega romaan inimsüdame sügavatest otsingutest, südant murdev kiituselaul vahemaadele, mida me läbime, et järgida oma unelmaid, ja uurimus ohvritest, mille toome armastuse nimel.
Jill Santopolo on Philomel Booksi peatoimetaja ja New Schooli kaunite kunstide magistriprogrammi abiprofessor ning samuti mitme populaarse lasteraamatu autor. See on tema esimene romaan täiskasvanutele.

Kui „Valgus, mille lasime käest“ võlus ja köitis mind, siis leidsin ennast küsimas, kas mu valikud on olnud õiged, ning mõtlemas sama ka oma sõprade ja end ümbritsevate inimeste kohta: mil määral on nende unelmad tegelikkusega kooskõlas? Ja mis siis, kui unelmas ei saa osaleda inimene, keda kõige rohkem armastatakse?
Delia Ephron, Siracusas elav autor

Ilus, liigutav meditatsioon valikutest, mida me teeme armastust ja mõttekat elu otsides.
Bethany Chase „The One That Got Away“ autor

Me ei suutnud lakata lehekülgi edasi pööramast … Santopolo viis meid kaotatud juhuste, kahetsuse ja ebamäärasuse teekonnale, mis pani meid mõtlema omaenda valikutele. Lucy ja Gabe’i armastuslugu jääb teiega kauaks pärast raamatu lõpetamist.
Liz Fenton ja Lisa Steinke „The Status of All Things“ autorid

Selle raamatu kaar ei jäädvusta graatsiliselt ja traagiliselt mitte ainult tõelise ja sügava armastuse kulgu, vaid ka meie riigi ja kollektiivset identiteeti. See on meeldejääv ja painav, sest on autentne ja niivõrd tuttav.
Nick Schifrin, PBS NewsHour erikorrespondent

Südamest tulev lugu nii armastuse õndsusest kui piinast … Santopolol on hämmastavalt terane silm, et suumida sisse tunnetesse ja väikestesse nüanssidesse, mil need muutuvad, ning samuti laia plaani jaoks, kui Lucy ja Gabe’i suhted läbivad rahutud kümme aastat. Ma ei ole vesistaja , aga pagan, raamatu lõpul pidin äärepealt nutma puhkema.
Jane O’Connor „Almost True Confessions“ autor
Товар распродан!