Veneetsia visandivihik

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
40,80 €
Обычная цена: 42,95 €
Наличие в магазинах
Iga pilt räägib tähelepanuväärse loo

Caroline Grant proovib leppida oma abielu lõppemisega, kui saab ootamatu päranduse. Tema armastatud vanatädi Lettie jätab talle visandivihiku, kolm võtit ja viimase sosina… Veneetsia. Carolineʼil tuleb puistata Juliet „Lettie“ Browningi tuhk linna, mida too armastas, ja paljastada rohkem kui kuuskümmend aastat luku taga hoitud saladused.

On aasta 1938, kui kunstiõpetaja Juliet Browning saabub romantilisse Veneetsiasse. Tema õpilastele on selles linnas ohtralt ajalugu, kunsti ja ilu. Julietile aga kõrvetavad mälestused ja võimalus taas kohtuda Leonardo Da Rossiga, mehega, keda ta armastab, aga kelle tuleviku on tema suursugune perekond juba ammu paika pannud. Kuigi neil ei ole ühist tulevikku, ei saa miski nende vahele tulla. Kuni Veneetsiat tabab sõjaoht ning nad on sunnitud võitlema, ellu jääma ja kaitsma saladust, mis seob nad igaveseks.

Võti võtme järel rullub lahti Lettie elu täis võimatut armastust, kaotust ja vaprust. Kui Carolineʼi eneseavastuse teekond algab, avaneb tal võimalus ka vanatädi vead parandada.
Доставка 7 рабочих дней
40,80 €
Обычная цена: 42,95 €
Наличие в магазинах