Vestluskaardid paaridele PARTNER: ARMASTUS

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
16,10 €
Обычная цена: 16,95 €
Наличие в магазинах
Vestluskaardid paaridele arendavate, põnevate, sügavate ja lõbusate küsimustega on loodud eesmärgiga suurendada partnerite omavahelist austust, kokkukuuluvust, usaldust, armastust, kirge ja hingelähedust.

Kaardid aitavad väljendada ja jagada mõtteid, tundeid, väärtusi, mälestusi, unistusi ja kogemusi.
Õiged küsimused aitavad iseennast ja oma kaaslast paremini tundma õppida ning on aluseks õnneliku
kooselu saavutamisele ja hoidmisele.

Teemad: paarisuhe, seks, pere, lapsed, endised partnerid, raha, töö, eluvaated, ambitsioonid, harjumused, elustiil. Sisaldavad intrigeerivaid küsimusi täiskasvanutele.

Miks kasutada kaarte selle asemel, et niisama rääkida? Sest kaardid lisavad mängulisust, aitavad maha võtta pingeid, mis võivad tekkida keerulist küsimust niisama esitades ning aitavad vestelda
vabalt ja maskideta. See on ju lihtsalt mäng!

• „Mis peaks juhtuma, et Sa loobuksid oma lemmikust, kuid mitte väga tervislikust toidust igaveseks?“
• „Kas petmine on petmine ka siis, kui keegi sellest teada ei saa? Kuidas täpselt?“
• „Kas ja kui palju Sa armastad oma keha? Mis on Sinu lemmik-kehaosa?“
• „Kas Sa tunned end oma partneriga alasti olles hästi ja seksikalt? Mida saaksime teha, et hea tunne suureneks?“
• „Kirjelda, kes või mis ning missugune Sa järgnevast valikust oleksid – maja, jõgi, lind või auto.“
• „Kas abikaasadel võiks olla lahusvara või ühisvara? Miks?“

Vestluskaardid paaridele on väärtuslik töövahend!

• Näiteks kaaslase valiku etapis aitavad kaardid mõista, kas ja kuipalju partnerite eluvaated ja baasväärtused omavahel klapivad, ning võimaldavad võimendada positiivset ning loovad eeldused kitsaskohtade läbirääkimiseks ja ennetamiseks.
• Paarisuhtes olles (elukaaslased, abikaasad) aitavad õiged ja väljavalitud küsimused väljendada ja jagada mõtteid, tundeid, väärtusi, mälestusi, unistusi ja kogemusi.
Vestluskaardid aitavad iseennast ja oma kaaslast paremini tundma õppida ning on aluseks õnneliku kooselu saavutamisele.
• Kaardid sobivad suurepäraselt ka „aegade algusest“ koos olnud paaridele, värskendades suhet, lisades kirge ja põnevust ning taaselustades armumise tunnet oma kallimaga.
• Kasuta julgelt kaarte üksinda olles, õpi tundma iseennast, oma soove ja vajadusi, vasta küsimustele ja mõtiskle. Mida paremini Sa iseennast tead, armastad ja väärtustad, seda lihtsam on Sul valida enda kõrvale õige elupartner. Individuaalsel kasutamisel aitavad kaardid mõista ja mõtestada, milliseid omadusi oled ise valmis oma (tulevasele) kallimale pakkuma, mis on Sinu piirid ning mida on Sinu jaoks paarisuhtes oluline tunda ja kogeda.
• Meelelahutuseks ja unistamiseks koos sõbrannadega! Kaardid sobivad imehästi nii lõbusaks meelelahutuseks tüdrukuteõhtul kui ka ühiseks sügavaks suhete ja inimloomuse analüüsiks. Vastake küsimustele, jagage kogemusi ja mälestusi ning unistage!
• Meeste jaoks ka! Kummutagem müüdi, et mehed ei oska naisi kuulata ega enda tundeid piisavalt hästi väljendada! Kaartidel olevad teemad ja küsimused (enamus) sobivad mõtisklemiseks ja arutamiseks nii igale mehele kui ka meestest koosnevale sõpruskonnale. Nii et, mehed, pange end proovile: raske õppustel, kergem lahingus.
• Teraapias ja nõustamisel kasutamiseks! Kaardid on armas ja kasulik töövahend, nii üks-ühele töös kui paaridega. Nõustaja on abiks küsimuste ja vastuste laiendamise ja täpsustamisega, aktiivse kuulamise ja peegeldamisega.

Karbis on:
• 2 juhendikaarti,
• 80 kaarti kahe küsimusega, kokku 160 küsimust!
Mugavad ja käepärased (92x64 mm) premium-kaardid on valmistatud kvaliteetsest kartongpaberist.

Vanusele 18+
Parim 1 – 2 mängijat, Sina ja Sinu partner
Soovituslik vestlusaeg 30 minutit – 3 tundi

Armas traditsioon – 1 kaart päevas! Võtke pakist iga päev üks kaart, vastake küsimustele ning arutage esilekerkinud tunnete ja mõtete üle.

Igal kaardil on kaks küsimust/teemat – üks küsimus/teema on vastamiseks Sinule, teine küsimus esita oma kaaslasele. Sina ise valid, kumma küsimuse/teema vastad ise ja kumma esitad kaaslasele.
Hoiatuseks – kui kaardil on küsimus, millele Sa ei soovi vastata või millele Sa vastust teada ei soovi, jäta see vahele. Arvesta sellega, et kui Sa esitad küsimuse, mille vastust Sa kuulda ei soovi, siis pead
olema valmis tagajärgedeks.
Kaks küsimust kaardil pakub täiendava valikuvõimaluse, otsustusvabaduse ja mängulisuse.
Samuti on nii rohkem sisu väiksemas pakendis, mis on oluline minimalismi hoidmiseks oma ruumis, aga ka väiksem mõju keskkonnale.

ELUPLAAN vestluskaartidel esitatud väljavalitud teemad ja küsimused läbivad kolme ajaliini, mille kaudu toimub mineviku taaselustamine, oleviku prioriteetide teadvustamine ning tulevikus
teostuvate unistuste visualiseerimine.
Kõik küsimused on unikaalsed ja kordumatud, ELUPLAAN erinevad kaardipakid on seega omavahel täiuslikult ühildatavad.

Autor Maia Tihvan, on neurolingvistilise programmeerimise meister-praktik ja sertifitseeritud coach.

Hoiame omasid. ELUPLAAN kaardid on loodud ja valmistatud Eestis!
Hoolime keskkonnast. Kaartide valmistamisel kasutatud materjalid omavad ISO9001, ISO14001, EMAS, FCS sertifikaate.
Kaitstud kaubamärk: M201800030
Доставка 7 рабочих дней
16,10 €
Обычная цена: 16,95 €
Наличие в магазинах