Võimatu unustada

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
39,85 €
Обычная цена: 41,95 €
Наличие в магазинах
Selles väljapaistvas romaanis toob üks eriline viimne soov viis inimest igaveseks kokku

Romany, kes on äsja saanud kaheksateist, on tegemas esimesi samme täiskasvanuteel, kui teda tabab tragöödia ja ta leiab end äkki üksi, ilma oma ema Angieta, ainsa vanemata, keda ta on kunagi tundnud. Oma viimases kirjas on Angie teinud enda neljale kõige lähedasemale sõbrale ülesandeks juhatada Romany läbi tema viimase kooliaasta – aga kas tema ebatavalisel surmaeelsel soovil on mingi varjatud motiiv?

Igaühel neist neljast hooldajast on elule oma vaade, mida Angie tahab oma tütrele pärandina edasi anda. Kolm neist on tundnud üksteist ülikooliajast peale: igavene nomaad, eksootilise nimega Tiger, uje ja praktiline Leon oma kasutamata muusikalise andega ning Maggie, särav jurist, kes ei tunne oma võimeid. Aga neljas hooldaja on teistele mõistatus: nad pole kunagi varem kuulnud endisest modellist Hopeʼist...

Kui hooldajad meenutavad oma sõprust Angiega, tuleb ilmsiks, et see ebatavaline asjakorraldus ei ole seotud mitte ainult Romany, vaid ka nende endiga. Elades läbi oma leina üksikult ja koos – mida saavad need viis inimest teada enda ja oma mineviku ning selle naise kohta, kes on neid kõiki kokku viinud?
Доставка 7 рабочих дней
39,85 €
Обычная цена: 41,95 €
Наличие в магазинах