OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Võõras saladus

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
39,85 €
Обычная цена: 41,95 €
Наличие в магазинах
Saladustega juhtub tihti, et need muudavad aja jooksul kuju, muutuvad mälestustes ähmaseks, kuni tõde peaaegu kaob.

Lindseyl ja Georgiel on suured ootused suveks Martha’s Vineyardi saarel. Majanduskriisi keerises võtab äsja kolledži lõpetanud Lindsey vastu lapsehoidja töö mõjukas perekonnas, lootes, et laste vanemad aitavad tal leida tööd Bostoni eksklusiivses kunstimaailmas. Georgie on selle pere vanem laps, peaaegu viieteistaastane, kes püüab end leida, unistab iseseisvusest ja õhkab esimese armastuse järele.

Sel kujunemissuvel tekib kahe noore naise vahel side. Ühel õhtul juhtub aga tuletorni juures midagi, mis paiskab nad mõlemad kohutava saladuse kammitsaisse. Nende võrsuv sõprus puruneb ja kumbki neist ei suuda kümme pikka aastat juhtunust rääkida.

Kuni praeguseni. Nüüd peavad Lindsey ja Georgie tõele näkku vaatama. Nende iha õigluse järele nõuab ohvreid, kuid võib nende jaoks siduda kinni lahtised otsad, et nad saaksid eluga edasi minna. Nad teavad vaid üht: kui tõde päevavalgele tuleb, muutuvad nende elud taas.

Värske häälena kirjanduses vaatleb see liigutav ja ajakohane romaan naistevahelise sõpruse jõudu ja iseärasusi, ambitsioonide hinda ning julgust, mida nõuab tõe väljaütlemine.
Доставка 1-3 рабочих дня
39,85 €
Обычная цена: 41,95 €
Наличие в магазинах