Sa oled taevas

Avatud uskliku apoloogia
0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
17,05 €
Tavahind: 17,95 €
Saadavus kauplustes
Hinnatud usundiõpetuse õpetaja Toomas Jürgensteini kolmas raamat on teravmeelne apoloogia ehk kaitsekõne avatud kristlusele – uudishimulikule, teadust ja teisi religioone armastavale ning sageli omaenda küündimatust tunnistavale ristiusu vormile.
Autor juhib lugejat läbi Eesti usulise maastiku ning leiab kiiduväärset kogu meie usulises mitmekesisuses, katoliiklusest metsausuni. Lihtsas keeles ja rikkalike näidetega julgustab raamat suhtuma religioonidesse avatult ja rõõmsalt. Iga peatükk on omamoodi kinnituseks vaimulik Toomas Pauli tõdemusele, et inimesele – ka tema vaimule – ei ole vaja koorikut ümber, vaid luustikku toeks.
Jürgensteini kolm seni ilmunud raamatut (eelnesid „Kes Sa oled taevas“ 2019 ja „Kus Sa oled taevas“ 2020) oma liturgilistes värvides kaantega moodustavad sisult ja vormilt harmoonilise terviku tänapäevase avatud kristluse üle mõtisklemiseks. Tänu Kalle Mülleri õnnestunud sarjakujundusele on ka kolmas, kuldne raamat kauniks kingituseks igas vanuses lugejale tema teel terviklikkuse tajumise poole.
Tarne 1-3 tööpäeva
17,05 €
Tavahind: 17,95 €
Saadavus kauplustes