Salme jõuludeks

0 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
Uus jõulusalmik sisaldab nii vanu ja armsaid jõulusalme, mis kõigile teada, kui ka uusi ja huvitavaid, mis jõuluvana kindlasti üllatavad. Salmikus on jõulusalmid meie kõige armastatumatelt (laste)luule klassikutelt, aga ka noorema põlvkonna luuletajatelt. Nii leiavadki sellest raamatust oma maitse järgi salme nii isad-emad, lapsed kui ka vanavanemad ja mitte keegi ei jää kingitusest ilma!

Raamatu koostaja Peep Ilmet: „Jõulud kui talvise pööripäeva pühad on meil igivanad. Hetk, mil aasta kõige lühem päev muutub kukesammu haaval pikenevaks päevaks, on meile taeva poolt ette määratud. Seda erilist, igal aastal korduvat hetke tähistame me pika aja vältel väljakujunenud kommete kohaselt. Sestap ongi nõnda, et jõulupühade ajal loetakse neid luulesalme ja lauldakse neid laule, mida loeti ja lauldi juba ammuilma. Kuid jõulupühad korduvad kordumatult. Vanade luuletuste ja lauluviiside kõrvale luuakse juurde üha uusi.

Käesolev luulekogumik ongi üks võimalik valik nendest luuletustest, ammustest uhiuuteni. Nii noortele kui vanadele. Et jõuluajal heidame me pilgu läinud aastale ja väljendame oma ootusi tulevaks aastaks, on kogumikus tehtud sedasama. Luuletusi on siin nii jõulude saabumisest kui jõuludele järgnevast uuest aastast.“
Toode on läbimüüdud!