SKULLCANDY Hesh Evo Bluetooth kõrvaklapid, must

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
94,95 €
Tavahind: 99,95 €
Saadavus kauplustes
SKULLCANDY Hesh Evo kõrvaklapid on stiilsed ja võimsad klapid, mis pakuvad suurepärast helikvaliteeti ja mugavust. Need klapid on loodud muusika tõeliseks naudinguks ning sobivad suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks. Siin on tootekirjeldus SKULLCANDY Hesh Evo kõrvaklappide kohta:

Helikvaliteet: SKULLCANDY Hesh Evo kõrvaklapid pakuvad selget ja täpset helikvaliteeti, mille abil saad nautida oma lemmikmuusikat täiel rinnal. Need klapid pakuvad rikkalikke bassihelisid, selgeid kesksagedusi ja teravaid kõrgeid sagedusi, tuues esile iga muusikapala detailid.

Mugavus: Hesh Evo klapid on disainitud pidades silmas mugavust ja pikaaegset kandmist. Nende kerge ja polsterdatud kõrvapatjade disain tagab mugava istuvuse ning vähendab kõrva väsimust pikemaajalisel kasutamisel. Reguleeritav peaosa võimaldab kohandada klappide sobivust vastavalt sinu eelistustele.

Stiilne disain: SKULLCANDY Hesh Evo klapid pakuvad kaasaegset ja stiilset välimust. Nende elegantne ja minimalistlik disain sobib suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks, olgu siis kodus, tööl või liikvel olles. Saad valida erinevate värvivariantide vahel, et leida just sulle sobivaim stiil.

Juhtimine ja ühilduvus: Kõrvaklapid on varustatud juhtpaneeliga, mis võimaldab mugavalt hallata helitugevust, muusikat ja kõnesid. Lisaks on neil sisseehitatud mikrofon, mis võimaldab sul selgeid kõnesid pidada. Klapid on ühilduvad erinevate seadmetega, nagu nutitelefonid, tahvelarvutid ja arvutid.

Kestev aku: SKULLCANDY Hesh Evo klapid pakuvad pikaajalist aku kestvust, mis võimaldab sul nautida oma muusikat ilma katkestusteta. Saad pikemalt kuulata oma lemmiklugusid või vaadata filme ilma muretsemata aku tühjenemise pärast.

Kokkuvõttes pakuvad SKULLCANDY Hesh Evo kõrvaklapid suurepärast helikvaliteeti, mugavust ja stiilset disaini. Nende juhtimisfunktsioonid, ühilduvus erinevate seadmetega ja kestev aku muudavad need klapid suurepäraseks valikuks muusikasõpradele, kes otsivad kvaliteeti ja mugavust.
Komplektis:

Hesh® Evo juhtmeta kõrvaklapid
USB-C laadimiskaabel
AUX varukaabel

Tehnilised andmed:

Kõrvaklappide tüüp: Bluetooth® Over-Ear
Ühenduse tüüp: Bluetooth® 5.0
Takistus: 32 oomi ±15%
läbimõõt: 40 mm
THD: <3%
Helirõhu tase: 91,3 dB
Sagedusvastus: 20Hz - 20KHz
Kaal: 213g
Tarne 1-3 tööpäeva
94,95 €
Tavahind: 99,95 €
Saadavus kauplustes