27. augustil on Isac Elliot Tallinnas! Kella 15.00-17.00 toimub Solarise Keskuse aatriumis Isacu fännitoodete müük, kell 18.00 alustab Isac akustilise esitusega oma popimatest singlitest ning peale esinemist kohtub fännidega ja jagab autogramme.

Vaid Solarise Keskuse Apollos ja e-poes on müügil Isac Ellioti pildiga t-särgid, pusad, iPhone'i ümbrised, kotid, kaustikud, elusuuruses papist kujud ja albumid. Vaata kõiki tooteid siit


Isac Elliot on noor ja paljulubav Soome artist, kes saavutas Soomes ja Skandinaavias suure edu oma debüütalbumiga ”Wake Up World”. Soomes tuli tema album esimesele kohale ja Isac võitis lisaks ka arvukalt muusikaauhindu. Tema kiirest eduloost on valminud dokumentaalfilm “Dream Big-The Movie”, mis esilinastus Norra ja Soome kinodes ning tuli müügile ka DVD-na.


Isac Elliot on Soome kõige “järgitum” artist sotsiaalmeedias, omades üle 110 000 Facebooki fänni ja enam kui 210 000 Instagrammi järgijat. Isac Ellioti videosid on Youtubeìs vaadatud üle 10 miljoni korra ja tema singlit ”New Way Home” on Spotifys kuulatud juba pea 11 miljonit korda.

Baby I on esimene singel Isacu teiselt albumilt ning on kirjutatud tipp produtsendi ja Grammy võitja RedOne`i poolt. RedOne on muuhulgas kirjutanud lugusid ka sellistele maailmastaaridele nagu Lady Gaga, Pitbull, Usher, Jennifer Lopez ja Nicki Minaj. Isacule kirjutatud lugu ”Baby I” tõusis ilmudes koheselt Soome ja Norra iTunesi tabelite tippu. Vaata videot: