Steps to Synapse - The One CD

5 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
11,39 €
Tavahind: 11,99 €
Saadavus kauplustes
Eesti indie-pop maastiku tõusev koosseis Steps To Synapse andis välja plaadifirma Playground Music Estonia alt välja oma esimese täispika stuudioalbumi "The One".

Tähtsal päeval viibib ja tähistab Steps To Synapse oma plaadi ilmumist aga hoopis Hiinas. Võetakse osa Chengdu Youth Music Festivalil, kus antakse kaks kontserti. Välisreisilt kodumaale naastes suundub bänd plaadi esitluskontsertitele. Steps To Synapse`it on võimalik näha oma lugusid esitamas 12. augustil Tallinnas Kultuuriklubis Kelm ning 19. augustil Pärnus Kultuuriklubis Tempel.

Pärnu juurtega koosseis on tegutsenud 4 aastat ning selle aja jooksul on nad avanud oma diskograafia EP-ga Desires (2015) ning välja andnud 5 singlit. Kõige värskemaks on uuelt albumilt koos nostalgiat täis muusikavideoga "New Limit".

Koostöös tunnustatud muusiku ja produtsendi Erko Niiduga salvestatud album “The One” annab autentselt edasi bändi uue epohhi essentsi - midagi, mis loominguliselt aina kuumemaks küpseb. Steps To Synapse´i laulja ja kitarristi Ivo Leesar avaldab, mida uus plaat tema jaoks tähendab: "Kuna tegemist on meie esimese täispika albumiga ja oleme “The One`i” pannud absoluutselt kõik, mis hetkel meie võimuses. See on Steps To Synapse´i olemus, suund ja attitude. Plaadi nimi reedab tegelikulti ka sisu - selle õige otsimine ja kõik mis sinna teel juhtuda võib. Nii mõttelt kui ka soundilt hell ja intiimne, teisalt väga kirglikult agressiivne. Me kõik mõtleme sellele ideaalsele ühele, olgu ta juba tulnud, läinud või jääbki tulemata."

Bändi kitarrist Siim Siimer: "Esimese singli "Bad Habits" ning debüüt EP "Desires" puhul oli tunda rohkem tagasihoidlikkust ning domineerisid rahulikumad kõlapildid. Uus materjal on tulvil funkimat feelingut, rohkem groovy ning rockilikumat maneeri. Need on märksõnad, mis panid meie viie muusikalise tunnetuse ühele plaadile."
Bändi teine vokalist Lisann lisab: "Pean väga lugu ausast ja läbimõeldud lüürikast ning see on ka midagi, mida püüame oma muusikas edasi anda."
"Meie esimene kauamängiv annab aimu sellest, kes me oleme. Meil on liblikad kõhus, sest me ei tea, mis edasi saab," sõnab bändi bassist Karl Birnbaum.

Steps To Synapse`i uue plaadi väljaandmisega seoses on lisaks Erko Niidule tekkinud bändile ka palju uusi partnereid. Albumi värskeim singel "New Limit" on kirjutatud koostöös Karl Kevadega (The Boondocks). Lood "Celebrate" ning "Take Me Home" on salvestatud hinnatud produtsendi Charlie Chastainiga.
Steps To Synapse`i täispikk album “The One” on antud plaadifirma Playground Music Estonia jaoks esimene kinnitus Eestis.


1. Roll The Dice
2. Celebrate
3. New Limit
4. Leave Me Be
5. Be Here
6. Painkiller
7. Welcome To Reality
8. Gold Digger
9. Take Me Home
10. Tell Me
Tarne 1-3 tööpäeva
11,39 €
Tavahind: 11,99 €
Saadavus kauplustes