Su varjatud vägi

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
33,20 €
Tavahind: 34,95 €
Saadavus kauplustes
Kas sinu elus on mänginud liiga palju rolli selliste inimeste arvamus, kelle heakskiidust ja halvakspanust sõltub sinu heaolu? Kas sulle tundub rahuldust pakkuva elu loomine ilmvõimatu? Kui Universumi poole kummardamine pole sind aidanud ja su elu kulgeb juba aastaid muutusteta... Kui sulle tundub unistuste elluviimine müstika... siis olen selle raamatu kirjutanud just sulle.

Meis kõigis on peidus varjatud vägi, aga see saab vallanduda ja end inimese võimusesse anda alles siis, kui me seda kasutama hakkame. See eeldab kõrvalisest abist, mõjutajatest ja suuvoodritest lahti ütlemist, täielikku iseseisvumist ning oma elu eest vastutuse võtmist.

Kui enda sisemist väge kasutama hakata, siis saab see lumepallina ainult võimenduda, paljuneda ja kasvada ning inimene saab omal käel saata korda suuri tegusid.

Õnnetu ja rahulolematu elu ei pea lõputu nõiaringina jätkuma. Väekal inimesel on alati võime oma reaalsust mõttejõul sobivamaks painutada ja täiuslikumaks voolida. Kelles on oskus oma väge realiseerida, sellest saab oma unistuste ellu kutsuja.

Raamat “Su varjatud vägi” jagab praktilisi nõuandeid, kuidas tagasi võtta oma sisemine vägi, et läbi selle luua endale meelepärasemat elu. Muu hulgas räägin sellest, kuhu kaob inimeste vägi ning paljastan saladusi: kes need on, kes inimeste väge kavalalt tühistavad ja vaikimisi ära kasutavad.

Olgu see raamat lugejale äratajaks, oma potentsiaali meeldetuletajaks ning eneseusu taastajaks. Ärge unustage, et inimestena oleme me võimekamad, suuremad ja elujõulisemad kui piiratud füüsiline maailm, kelle käskude ja keeldude võimuses meid püütakse väiksemaks vajutada ja tühisena tundma panna.
Tarne 1-3 tööpäeva
33,20 €
Tavahind: 34,95 €
Saadavus kauplustes