Suvi rannamajas

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
36,05 €
Tavahind: 37,95 €
Saadavus kauplustes
Kui Joanna Whitmani kuulus eksmees hukkub avariis, ei tea naine, mida tunda. Nende toimimatus abielus oli valusaid saladusi rohkem, kui Joanna mäletada tahtis. Aga kui Joanna saab teada, et noor naine, kes oli mehega avarii toimumise ajal autos, ootab last, tunneb Joanna tegutsemissundi, sest peakoka Cliff Whitmani eksabikaasana teab ta omast käest, kui ränk saab olema mehe salapärasel tüdruksõbral meedia huviorbiidis olemine.

Ashley Blake ei suuda oma kõrvu uskuda, kui Joanna ilmub tema palatisse ja teeb ettepaneku redutada kahekesi tema rannamajakeses unisel California rannikul. Joanna peaks teda vihkama, mitte aitama. Aga Ashley on üksi ja rase ning ei saa pakkumist tagasi lükata. Ometi ta teab, et kui Joanna peaks kunagi teada saama tema autosviibimise tegeliku põhjuse, katkeb nende habras side kohe.

Joanna ainus eesmärk sel suvel on privaatsus, kuid tema naasmine kodulinna toob sekeldusi kohalikule kogukonnale, eriti aga mehele, kelle Joanna aastate eest siia maha jättis. Ashley soovib ainult kohta, kus teha enda ja beebi tulevikuplaane, ning põhjustada Joannale võimalikult vähe tüli. Aga kui kuuma suvepäikese käes tulevad saladused päevavalgele, paneb see nende ebatõenäolise sõpruse proovile.
Tarne 7 tööpäeva
36,05 €
Tavahind: 37,95 €
Saadavus kauplustes