Jalgpalli EM 2016 on täies hoos! Kas teadsite, et kuigi kaasaegne jalgpall kujunes ametlikult välja 19. sajandil Briti saartel, siis jalgpall kui mäng sai tegelikkuses alguse juba umbes 2-3 aastat eKr Hiinas. Eestisse jõudis mäng 20. sajandi esimestel aastatel ning tänaseks on see üks harrastatumaid spordialasi nii Eestis kui ka maailmas.

Itaallased on öelnud, et jalgpall on suurem kui elu. Ning kindlasti on see enamat kui lihtsalt mäng. Apollo on teinud kirgliku jalgpalli fänni elu lihtsamaks ning kokku koodanud laia valiku jalgpalli teemalisi raamatuid, lauamänge ja palju muud põnevat.

13. juunist – 10. juulini leiab nii e-poest kui ka kõikidest suurematest Apollo raamatukaupluste (Solaris Keskus, Kristiine Keskus, Ülemiste keskus, Tartu Kaubamaja, Lõunakeskus, Pärnu Kaubamajakas, Pärnu Keskus, Mustamäe Keskus, Lasnamäe Centrum, Viimsi Keskus) väljapanekutelt kõige põnevamaid jalgpalli teemalisi tooteid.  Väljapanekult leiad nii Eesti kui maailma kõige kuulsamate jalgpallilegendide (Poom, Piiroja, Messi, Ronaldo, Litmanen, Neymar) elulooraamatuid, jalgpallikaarte-  ja palle ning lauamänge.

Vaata pakkumisi lähemalt siit.

Kohtumiseni Apollos!