OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

Tee pai. Armsad loomad

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
Viimased eksemplarid
8,50 €
Tavahind: 8,95 €
Saadavus kauplustes
Raamat „Armsad loomad” on loodud hoolivatele lapsevanematele ja uudishimulikele väikelastele. Erksavärviline disain koos vallatute loomadega köidab ka kõige nõudlikuma lugeja tähelepanu. Selle raamatu eripära seisneb taktiilsetes vahelehtedes, mis imiteerivad loomade karvkatet. Kas kohev küülik või siledate sulgedega papagoi? Laske väikesel lugejal ise aistinguid võrrelda. Mitte kõik lapsed ei saa loomi tegelikus elus tundma õppida. Raamat „Armsad loomad” raamatusarjast „Tee pai” lahendab selle probleemi.
Kõigile on teada, et lapse aju areneb aktiivselt sõrmeotste kaudu. Taktiilse raamatu uurimine sobib ideaalselt peenmotoorika treenimiseks mängulises vormis.
Loomade fotodele lisatud kirjeldused on esitatud luulevormis. Lõbusad luuletused räägivad loomade harjumustest ja õpetavad lapsele rütmitunnet.
Realistlikud fotod loomadest aitavad arendada lapse nägemismälu. Kindlasti jääb talle meelde armas kassipoeg, ja nähes tänaval selle täpset koopiat, rõõmustab laps oma vanemaid uute teadmistega.
Raamatusarja „Tee pai” raamatust „Armsad loomad” saab suurepärane abiline teie väikelapse arendamisel.
Tarne 1-3 tööpäeva
Viimased eksemplarid
8,50 €
Tavahind: 8,95 €
Saadavus kauplustes