Kiika sisse

Tuled öös

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
14,20 €
Tavahind: 14,95 €
Saadavus kauplustes
Igal talvel, aasta kõige pimedamal ajal, saabub öö, mis on pikem kui kõik teised. See on aeg, mil päike loojub vara ega tõuse enne järgmise päeva hilishommikut. Sellel ööl kogunevad metsaasukad kokku, et külm ja ohtusid täis öö ühiselt mööda saata.

Lumises metsas, ühe vana puukännu sees küsib pisike uudishimulik põldhiir oma vanaisalt, kuidas nägid pidustused välja ajal, mil tema väike oli. Mõtiskledes selgub, et nii mõndagi on muutunud. Keegi ei muretsenud külma ega pimeduse pärast. Ja missugused küll on need maagilised jäälilled, millest vanaisa pajatab?

Selguse saamiseks asub pisike põldhiir tundmatule, väljakutseid täis teekonnale, eesmärgiga leida lilled, mis vanaisale rõõmu valmistaksid. Oma teel kohtab ta teisi seiklejaid: mõned neist aitavad teda, teistele saab aga ta ise toeks olla. Kõige olulisema avastab ta aga koju tagasi jõudes.

Südamlik, maagilise pildikeelega pildiraamat, mis sobib imehästi põhjamaise pimedama aja lugemiskaaslaseks.

Autor ja illustraator Kaidi Kruus on varem välja andnud luulevormis teose "Pilve teel", mis võitis oma mahedate piltide ja lõbusa, rütmilise tekstiga kiirelt paljude Eesti laste südamed. "Tuled öös" on tema teine autoriraamat.
Tarne 1-3 tööpäeva
14,20 €
Tavahind: 14,95 €
Saadavus kauplustes